Yeni Akordion Kapı Modelleri

0
138

Önceden sadece dükkan kepenklerinde kullanılan akordion kapılar şuan evlerimizin ve dükkanlarımızın kapısı haline gelmiştir. Son yıllarda bir çoğumuzun ilgisini çeken katlanır kapılar yani bir diğer adı ile akordiyon kapıları bir çok rengi ve deseni ile hayatımızdaki yerini almıştır. Daha çok dar alanlar için tercih edilip katlanabilir özelliğinden dolayı kapladığı yer olarak da büyük tasarruf sağlamaktadır.

Üretimi pvc malzemesinden olup bu sebepten ötürü neme ve suya karşı mukavemet göstermektedir. Özellikle tercih edilmesindeki başlıca sebepler katlanabilirliği ve sağlamlığıdır. Böyle olunca dekorasyona uyumu açısından da bir çok renge ve şekle sahip olup evimizdeki diğer mobilyalarla çok hoş bir görüntü oluşturmakta.

Akordion Kapıların Avantajları

  • Uzun yıllar kullanabileceğimiz, mukavim ve dayanıklı bir yapıya sahip olması
  • Suya ve neme karşı dayanıklı olduğundan herhangi bir bozulmaya rastlamaz
  • Günlük kullanımı rahat
  • Darbeye ve çizilmelere karşı dayanaklı olması
  • Katlanır biçimde olduğundan, evimizde çok yer kaplamayacaktır.

Genellikle dar alanda kullanılıp en çok tercih edilen modelleri ahşap ve camlı olanlarıdır. Hemen hemen her rengi bulunan bu kapılar kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Bu nedenden ötürü her yerde kullanılabilip evimize ayrı bir hava katabiliriz.

Özellikle evimizin bir yerine canlı bir renk kapı kullanıp ortamımızı canlandırabiliriz. Çoğu modelde tek renk ve sade tasarımını görsek de düz zeminin üzerine çizgili ve renkli uygulandığında evimize ayrı bir şıklık katmakta. Ayrıca çok hafif ve kolayca taşınabilir ve istediğimiz başka yere rahatlıkla monte edebiliriz. Böylece evimizin başka yerlerinde de bu şıklığı rahatlıkla yakalayabiliriz.

Fiyatları boyutuna şekline ve kalitesine göre değişkenlik gösterip 100 – 1000 lira arasında değişkenlik göstermektedir.

 

CEVAP VER