Yazlık Sandalye Modelleri

0
168

Yazlık sandalye modelleri çok fazla ve siz seçemiyorsanız şimdiki yazımız tam size göre. Son zamanların en tarz ve rahat sandalyeleri için buyurun:

Hasır Sandalyeler

Hasır sandalyeler her zaman trend olan modellerdendir. Özellikle havuz kenarında yazlığınız varsa bahçenize çok yakışır. Hasır sandalyelerin koltuk modellerini de tercih edebilirsiniz. Onlarda çok kullanışlıdır. Evi zengin gösteren bir modeldir. Kullanıldığı her yeri şıklaştırır.

Katlanabilir Kamp Sandalyeleri

Özellikle kamp severler için çok iyi bir tercihtir. Hafif ve kullanışlı olan bu sandalyelerin birçok modeli olmakla birlikte en çok önerdiğimiz hafif sırtta taşınabilen modelleridir. Bunları festivallere, doğada kamp yapmaya rahatça götürebilirsiniz. Bu kamp sandalyelerini illaki kampta kullanmak zorunda değilsiniz. Pikniğe gittiğinizde, çimlerin üzerinde rahatça kullanabilirsiniz.

Katlanabilir Bez Sandalyeler

Taşımanın yanında evde rahatça saklanabilen sandalyelerden biridir. İstediğiniz yere kaldırıp koyabilirsiniz. Özellikle çizgili brandalı olanlar tercih edilen, yaz için uygun sandalyelerdendir. Bu sandalyelerin fiyatları da diğer sandalyelere göre daha uygun olabilir. Balkonunuzda da rahatça kullanabilirsiniz

Sallanan Sandalyeler

Yazlıklar için çok konforlu bir seçim. Büyüğü de küçüğü de çok kullanışlıdır. Yazlığınızın balkonuna ya da bahçesine koyup yazın tadını çıkarabilirsiniz. Hatta kısa uykularınızıda burada yapabilirsiniz. Ayrıca birçok modeli olan bu sandalyelerin şık modellerinide tercih edebilirsiniz.

Tabure Tarzlar

Bu tarzdaki sandalyeler de küçük bahçeler için gayet kullanışlı bir seçimdir. Çok rahat olmasa da güzel tercihlerle şık durabilir. Eğer demirden bir tabure tercih ederseniz dayanıklılığı açısından da sorun yaşamazsınız.

Üstü Gölgelikli Sandalyeler

Bu model yeni çıkan ve çok bilinmeyen bir modeldir. Tekli sandalyenin üzeri kapalı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede ayrıca şemsiye almak zorunda kalmadan gölgede rahatça oturabilirsiniz. Özellikle yazlığınızın bahçesinde kolay kullanımı olan bir modeldir.

Şezlong mu Sandalye mi

Hangisini alacağınıza kara veremediyseniz veya ikisi de lazım diyorsanız bu model tam size göre. Açılınca şezlong olan bu modeller yazlıkçılar için veya havuz kenarında evi olanlar için güzel bir tercih olabilir. Hatta günübirlik denize gidenler içinde ağır ama rahat bir sandalyedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz