Yazlık Evinizin Dekorasyonu İçin Tüyolar

0
24

Dekorasyon yapmaya karşı ilgisi olan insanlara en çok zevk verecek dekorasyon çeşitlerinden biri de yazlık evi dekore etmektir. Çünkü tamamen sizi ferahlatacak renklerden oluşan, eşyalarla boğulmadığınız, tamamen dinlenmenize özgü olan, her köşesinde denizi, ferahlığı hatırlatan tasarımlar huzur verir. Bunları dekore etmek de… Biz de bu konuda kafası karışık olanlar için yazlık ev tasarımına dair küçük tüyolar vereceğiz.

Yazlığınıza Modern Hava Katın

Modern ev dekorasyonu seviyorsanız evinizi tamamen beyaza boyayabilirsiniz. Aynı zamanda eğer müstakil bir yazlığa sahipseniz camlarınızı boydan boya manzaraya açık bir şekilde yaptırabilirsiniz. Yine yazlık ferahlığınızı eve yansıtmak için mobilyası bambu ya da hasır olan fakat minderleri beyaz olan konforlu oturma gruplarını seçebilirsiniz.

Duvarlarınıza Renk Verin

Duvarlarınıza renk katmak için büyük canlı renklerde yağlı boya tablolar tercih edebilirsiniz. Tablo yerine evinize özgü bir desende sticker ile duvarınızın bir köşesini boydan boya kaplayabilirsiniz. Yine tüm bunların yanı sıra çeşitli mavi renk ağırlıklı boncukları duvarlarınıza asarak yazlığınıza renk getirebilirsiniz.

Otantik Köşeler Yaratın

Yazlığınızın bir köşesine divanı andıran arkası olmayan bir oturma yeri yapabilir, mavi beyaz desenli sırt minderleriyle ve yine aynı şekilde otantik bir örtüyle burayı süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda oturacağınız bu alanın alt kısmını, mavi renkte küçük kapaklı dolaplar yaparak kullanabilirsiniz.

Dekoratif Ağaçlarla Evinizin Köşelerine Doğallık Katın

Özel tasarım çeşitli ağaç gövdelerini evinizin dip köşelerine koyarak doğal bir hava yaratabilirsiniz. Büyük ağaç gövdeleri de evinize otantik bir hava katacaktır. Yine evin içerisinde yer alacak sehpalarınızı kalın ağaç gövde tasarımlarından seçebilirsiniz.

Yatağınızı Cibinlikle Süsleyin

Yine ferah bir şekilde dekore edeceğiniz yatak odanızda da ufak dokunuşlar yapmayı unutmayın. Özellikle yatağınızla kombinleyeceğiniz beyaz cibinlik, beyaz yatak örtüsü ve mavi yastıklar huzurla uyumanızı sağlayacaktır.

Ağaç Kitaplıkla Evinizde Kültürel Bir Köşe Yaratın

Yazın huzur verici günlerinde kitap okumayı da ihmal etmeyeceğinizi düşünerek evinize ağaç kitaplıklar veya yine beyaz mobilya gömme kitaplıklar yaptırabilirsiniz. Unutmayın, kitaplar ve kitaplık en güzel dekoratif eşyalar arasında yer alır.

CEVAP VER