Uzun Koridorlar için Dekorasyon Önerileri

0
112

Hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirirken en güzel dekorlara yönelmektesiniz. Dekor işlemlerini yaparken her şeyi en ince ayrıntısıyla incelemektesiniz. Elbette ki güzel bir ev sahibi olmak sizin de içinizde bir ukte olarak durmaktadır. Özellikle uzun ama bir o kadar da güzel olan ve sağlık açısından size kolaylık sağlayan koridorlarınızı da dizayn etmek isteyebilirsiniz. Peki, dizayn işlemlerine başlamadan önce ne yapmanız gerektiğini listeler şeklinde yazdınız mı? Nasıl bir dekor yapmak istiyorsunuz? Uzun koridorlara hangi dekorasyon yakışır? Bunlar için çok güzel fikirlerimiz var ve bu yazıyı bu fikirlerimizi paylaşmak adına yazıyoruz.

Koridorumu Hayalimdeki Gibi Dekore Ediyorum

En güzel koridor dizaynları ve tasarımları için mutlaka okumanız gereken bir yazıdır. İstediğiniz dekor işlemini yapmanız mümkün olmaktadır. Nasıl dekor yapacağınızı sizler için paylaşacağız:

  • Renklerle zenginleştirilmiş bir koridora sahip olmak için en güzel tonlara sahip renkleri seçmelisiniz. Seçtiğiniz renkleri karıştırarak güzel bir dekor geliştirebilirsiniz.
  • Koridorunuz da uzunca bir raf tasarlayabilirsiniz. Kütüphane oluşturarak hem güzel bir koridor keyfi yapabilirsiniz hem de istediğiniz tarzda kitapları okuyabilirsiniz.
  • En şık tablolar veya en tarz oymalı aynalar ile birde bunlara yakışacak tarzda küçük tarz koltuklar koyarak şık bir koridor sahibi olabilirsiniz.
  • Harika ışıklandırmalar eşliğinde muazzam bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Boydan boya yapacağınız en ferah duvar kağıtları ile duvarlarınızı zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
  • Koridorunuza koydurtacağınız akvaryumlar ile hem hayvan sevgisini derinden yaşayacak hem de herkesin ilgi odağı olacaksınız. En tarz koridorlardan biri olacaktır.
  • Değişik tarzlardaki ayna parçacıkları sayesinde duvarınız daha güzel görünecek ve kendinizi daha güzel göreceksinizdir.
  • Seminer süsü verecek bir koridor dizaynına ne dersiniz? En güzel koridor sizin koridorunuz olsun.

İhtişamlı Bir Koridor

Yukarıda ki şekiller de koridor dizaynları elde edebilirsiniz. Ya da hayalinizdeki gibi değişik tasarımları hayata geçirebilirsiniz. En ihtişamlı koridorları yaratmak için ne duruyorsun! Sende hayal etmeye başla ve tasarımlara başlayarak hayalini gerçekleştir. Tüm tarzlardaki koridorları inceleyerek kendi tasarımını oluştur. Hayallerine adım adım kavuşmanın hazzına varmak için hayal gücünü genişlet.

CEVAP VER