Trend ve Tasarım Duvar Saatleri

0
415

Duvar saatleri evinizde çok detaya sahip olamayacağınız veya ufak bir detay gibi görünse de aslında son zamanlarda modern evlerde kullanılan duvar saati modelleri oldukça şık ve trend modeller arasında yer almaktadır. Saat modelleri arasında büyük puntolu yazılar çeşitli ferforje üzerine yazılar kuşlu modelli tasarımlar özellikle taşlı tasarım modeller odalarınızın havasını bir anda değiştirmekle kalmaz aynı zamanda çok şık ve modern bir oda haline getirebilmektedir. Büyük duvar saati modelleri arasında klasik ve spor modeller mevcut olup eşyalarınıza ve tarzınıza uygun seçimleri yaparak odanızı daha etkileyici gösterebilir ve daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Aksesuar seçimi özellikle bayanların ev dekorasyonu fikirleri arasında oldukça rağbet görmekle birlikte çeşitli taşlı ahşap boncuklu Roma rakamlı oldukça büyük duvar saatleri çok tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır.

Klasik modeller arasında altın lame ve varak gibi döşemeler üzerine yapılmış saat tipleri olduğu gibi aynı zamanda da daha spor ahşap ferforje bambu gibi malzemeler ile üretilmiş saat tipleri de bulunmaktadır. Eğer aksesuar seçiminizde dikkatli ve doğru kararlar verirseniz odanızın tamamen sizin fikirlerinizi ve zevkinizi yansıtabilir. Ahşap duvar saatleri yine oldukça tercih edilen modeller arasında yerini kaplamakta olup ahşap üzerine Roma rakamı trend modeller arasında yerini alır. Saat çeşitleri çok çeşitli ve farklılıklar gösterdiğinden her renk ve her desen bulabilmeniz mümkündür. Fiyat bakımından da biraz daha maliyetli aksesuar ürünleridir.

Evlerde Trend Havayı Nasıl Yansıtırız?

Evlerimizde özellikle modern bir ev ise ya da modern bir dekorasyon sağlamak istiyorsak daha çok klasikleşmekten uzak tamamen spor daha pastel renkler ve daha trend ürünler seçmemiz gerekir. Aksesuar seçimi yaptığınızda tamamen sadelikten yana olmanızda fayda vardır.

Günümüzde birçok marka tarafından üretilmiş dekoratif duvar saatleri çeşitli fiyatlar ile piyasada bulunmaktadır. Tasarım ürünler her zaman daha çok pahalı ve daha şık görünen ürünlerdir. Aksesuar seçiminizde özel tasarım ürünlere yer verirseniz odanızın havasını bir anda değiştirebilir ve eşyalarınızla uyum sağlamasına da olanak vermiş olacaksınız. Aksesuar seçiminizde büyük duvar saatleri kullanarak odalarınızda duvarlarınıza ekstra bir hava kazandırabilirsiniz.

 

CEVAP VER