Takım Mobilyalar mı, Farklı ve Özgün Tasarımlar mı Tercih Edilmeli?

0
62

Bu soruya cevap verebilecek tek kişi sizsiniz. Çünkü kendinizi herkesten daha iyi tanıyorsunuz. Klasikleşmiş bir söz vardır: “Renkler ve zevkler tartışılmaz.” Kendinizi tüm yargılamalardan ve sizin dışınızdaki faktörlerden soyutlayın ve ne nasıl bir yaşam alanında bulunmak istediğinizi hayal edin. Şıklığın ve zarafetin yanında düzenli bir görüntüyü mü seviyorsunuz? O zaman takım mobilyalardan birini tercih edin. Farklı ve özgün tasarımların arasında özgür kişiliğinizin eşyalarınıza da yansımasını mı istiyorsunuz? O zaman modern mobilyalara yönelin. Peki hangi tarzı tercih etmeli? Tüm odalarda aynı tarz mı tercih edilmeli, yoksa salonunuzda farklı yatak odası farklı, mutfağınızdaysa bambaşka bir tarz mı tercih edilmeli?

Country Çok Moda

Öncelikle country mobilya nedir sorusunu cevaplayalım. Country rahatlığı ön planda tutan sade; ama şık, çiçekli kareli koltuklarıyla içinizi ferahlatan bir tarz. Evinizin boyutları ortalama düzeydeyse country sizin için uygun.

Avangard Tarzına Ne Dersiniz?

Avangard mobilya ne demek? Asil duruşuyla klasik mobilyadan vazgeçmek istemiyorsunuz. Ancak modern çizgiyi de yakalamak istiyorsunuz. İşte avangard mobilya bunu sağlıyor. Klasiğin modern çizgilerle dansı. Kendinizi bu çizgide görüyorsanız bu tarz tam size göre.

Belki de Salt Klasiğin Asaletini Yaşamak İstiyorsunuz

El yapımı, enfes işlemelerle bezenmiş ahşabı ve göz kamaştırıcı kaplamalarıyla klasik mobilyalar her dönemin vazgeçilmezlerinden. Ancak bu tarzı seviyorsanız öncelikle geniş bir salonunuz olması lazım. Aksi taktirde büyük ve bol işlemeli klasik mobilyalarınız küçük salonunuza fazla gelebilir ve ortamı daraltıcı durumdan dolayı keyif veren bir durum yerine keyif kaçıran bir duruma dönüşebilir.

Hepsini Boşverin ve Modern Mobilyanın Çılgınlığını Yaşayın

Neden olmasın. Farklı ve sıradışı renklerde mobilyalar, özgün tasarımlar, birbirinden bağımsız; ama sizin içinizdeki özgür ruhu yansıtan oturma grupları. Modern mobilyanın büyüleyici dünyasında her şey mümkün. Kalıplarınızı kırın ve yaşam alanlarınızı en sevdiğiniz ortamlar haline dönüştürün.

Peki ama sizin için bu seçeneklerden hangisi daha ideal? Takım mobilyalar mı, yoksa farklı ve özgün tasarımlar mı? Seçim sizin.

CEVAP VER