Takılarınıza Birbirinden Şık Aynalı Dolaplarda Yer Açın

0
287

Antik kentleri günümüze taşıyan arkeolojik kazılarda pek çok tümülüste mezarlar içinde çeşitli madenlerle yapılan takılara rastlamak mümkün. Bu durum, geçmişte inançlarına göre mezarlara sahipleriyle beraber gömülen takıların, her dönem ne kadar değerli görüldüğünün de bir kanıtı. Günümüzde de hemen hemen tüm kadınların, küpesinden bilezik ya da bilekliğine, kolyesinden yüzük ve saatlere kadar az ya da çok takısı bulunuyor. Kimi zaman dağınıklıktan kimi zaman da yer kısıtlılığından bir arada tutulamayan takılar, mobilya modasının son trendlerinden takı dolabıyla artık daha düzenli hale getirilebiliyor.

Küçük ya da büyük, ayaklı ya da duvara monte edilebilen, üzerinde aynası da bulunan takı dolapları, bir yandan nereye koyacağınızı bilemediğiniz takılarını bir arada toplarken evlere de ayrı bir hava katıyor. Farklı ebatlardi seçenekleri bulunan takı dolaplarının büyüklerini ayaklı ya da duvara monte olarak kullanabilirsiniz. Eğer çocuklarınız yoksa ayaklı olarak tercih edebileceğiniz aynalı takı dolapları, hem boy aynası ihtiyacınızı karşılarken hem de takılarınızı düzenleyen dolap olarak size büyük kolaylık sağlar.

Tüm Takıları Bir Arada Görmek Hazırlanmanızı da Kolaylaştıracak

Takı dolapları, özellikle çalışan kadınlar için vazgeçilmezler arasına girmeye aday mobilyalardan. Son dönemlerde bazı mobilya firmaların yatak odası takımları içine de aldığı takı dolapları, çalışan kadınların sabah işe giderken hazırlanmalarında da kolaylık sağlıyor. Her biri ayrı yerlerdeki takıları bulup, kıyafetine hangisinin en çok yakışacağını düşünerek zaman harcayan ya da onca takısı arasında unuttuğu için giysilerine en uygun takıları bulamayan kadınlar için takı düzenleme dolapları çok ideal.

Renk ve Büyüklüğü Zevkinize Kalmış

Pek çoğunda takılarınızın güvenliği için kilit sisteminin de bulunduğu aynalı takı dolaplarında farklı ebatlar da mevcut. Eğer uygun yeriniz ve tabii ki çok takınız yoksa komidinlerinizin üzeri için uygun büyüklükte aynalı takı dolapları da tercih edebilirsiniz.

Takı düzenleme dolapları ayrıca farklı renk seçenekleriyle de müşterilerin hizmetine sunuluyor. Ceviz ya da beyaz aynalı takı dolaplarının yanı sıra zevkinize göre pembe, mavi, kırmızı ve siyah gibi farklı renklerde de üretilebiliyor.

CEVAP VER