Şık Duvar Kâğıtları ile Kendi Tarzınızı Yaratın

0
30

Güzel dekorasyonlar sayesinde güzel ve şık bir dekore etmek herkesin hayalinde yatan bir istektir. Kendi evini kendi dizayn etmek isteyenler, tüm dizayn işlemlerini adım adım takip etmektedir. Evleriniz en güzel dekore saatleri, duvar kağıtları, boya renkleri ve birbirinden zarif tablolar sayesinde güzel bir görünüme sahip olabilir. Seçimleri doğru yapmak yeterli olacaktır.

Evimin En Güzel Köşesi, Duvar Kağıtları

Evinizin çok güzel bir görüntüye sahip olması için uygun ama kaliteli bir o kadar da sağlam dekorlar yapmanız gerekmektedir. Şıklığa şıklık katacak en tarz duvar kağıdı modelleri, duvar saatleri, ışıklandırma köşesi vb. gibi birçok seçeneğiniz var, yeter ki doğru adım atın. “Hangi duvar kağıtları evimize şıklık katar?” diye merak ediyorsanız aşağıdaki adımları okumanız yeterli olacaktır. Bu adımlar:

  • Mutfakta yemek yaparken enerjik olmanızı sağlayacak duvar kağıtları kullanmanız önerilir. Deniz mavisi sade ve şık duvar kağıtları sizi enerjik kılacaktır.
  • Salonda otururken sıkıldığınız bir anda etrafınıza baktığınız da sıkıntınızı giderecek, huzur verecek duvar kağıtlarını tercih etmelisiniz. Rengarenk çiçekler ve üzerine düşen su damlalarının verdiği görüntü sizi huzurlu yapacaktır.
  • Yatak odanızda uyuduğunuz ancak uyuyamadığınız zamanların olduğunu düşünün. Sizi rahatlatarak gevşetecek ve içinizi huzurla kaplayacak bir duvar kağıdınız olmalı. Mesela bembeyaz kır papatyalarının olduğu üzerinde de küçük uğur böceklerinin olduğu bir duvar kağıdı olabilir.
  • Eğer kitap okumayı sevenlerdenseniz salonunuzun bir köşesini mutlaka kitapların olduğu duvar kağıtlarıyla süsleyin. Sürekli gözünüzün önünde olan bu resim sayesinde kitap okumayı unutmazsınız.
  • Koca koca süslü kenarları olan etrafında da ışıklandırması olan güzel duvar saati resimlerini asmanız sizin dakik biri olduğunuzu simgeler.

  • Yemek masanızın olduğu köşede mumların olduğu ve üzerlerinde yine ışıklandırma olan bir duvar kağıdı düşünün, Hem yemek yerken romantik anlar yaşamanıza hem de huzurlu bir yemek saati geçirmenize yardımcı olacaktır.

Tarzını Yaratmaya Hazır Ol

Tüm maddeleri dikkate aldığınızda aslında sizin de evinizin bu şekilde duvar kağıtlarıyla süslenebilir olduğu ve bu süsleme işlemlerini de kendi zevkinize göre yaparsanız kendi tarzını yaratmış olacaksınız. Sende hayal et sende yarat!

CEVAP VER