Bu Senenin Salon Dekorasyon Fikirleri

0
33

Hepiniz evinize gelen misafirlerin salon dekorasyon modelinizi beğenmesini ve misafirleriniz tarafından güzel görünüp evinize gelen misafirlerden salonunuz hakkında olumlu cümleler duymak istersiniz.

Bu Senenin Rengi Yeşil

Bu senenin fenomen rengi yeşil olarak belirlendiği gözlemlenmektedir. Yeşil renginin tonlarıyla evinize birkaç ufak dokunuşlar yapmanız bile evinizi cazip kılabilir. Ufak dokunuşlar sizin modern salon tasarımınız için hayal gücünüze kalmış bir durumdur.

Salonunuza Modernlik Yakışır

Salonunuzun duvarının rengini bej rengi yapmak salonunuzun havasını açacaktır. Salonunuzda tek renk kullandığınız zaman modernlik anlamında duvarınıza ufak birkaç dokunuş ile farklı renk kullanarak salonunuza cazip bir modernlik katarak evinize gelen misafirlerin ferahlamasını sağlayabilirsiniz. Salonunuza kırmızı bir halı alarak salonunuz göz alıcı bir şekilde görünebilir. Başka bir konu ise 3 boyutlu duvar panelleri. Bu panellerden satın alıp salonunuza yerleştirerek ve panelinize yeterli ışık kaynağını vererek salonunuzda güzel bir görüntü olmasını sağlayabilirsiniz.

Aksesuar ve Dekorasyon Herşeyiniz

Bir salonunuzu en çok beğendirecekler ikiye ayrılmaktadır. Onlardan birisi salon aksesuarları diğeri ise dekorasyondur, bu ikili olmaz ise olmaz gibi birşeydir. Salonunuza dekorasyon yapmaya başlamadan önce zemin için güzel bir seçim yapmanız gerekmektedir; çünkü diğer dekorasyonlar tamamlandıktan sonra zeminin değiştirilmesi en zorudur. O yüzden dekorasyona başlamadan emin olduğunuz ve daha sonrasında seçtiğinize pişman olmayacağınız bir zemin seçmelisiniz. Kullanacağınız malzemeyi öncelikle seçiminizi yapın Parke, beton, halıflex, gibi malzemeler ve bu yılın modası olan zemin kaplama parkeleri bulunmaktadır.

Salonunuza zemin kaplatma şık bir görünüş katabilir ve yalıtım gibi sıkıntılardan zemin kaplama ile uzaklaşabilirsiniz. Başka bir konu, salonunuzun güzel görünmesi için salonunuza 4 adet duvara monte edilebilir raf alıp onları üst üste monte edip üzerine çeşit çeşit objeler koyarsanız güzel bir görüntü elde edebilmeniz mümkündür. Salonunuzun güzel görünmesini ve dikkat çekmesini istiyorsanız en önemli kurallardan birisi salonunuza uygun eşya seçimi yapmanızdır. Salonunuzun duvarında hangi renk daha yoğun ise eşya seçiminizide o renkten yaparsanız salonunuz daha dikkat çekici ve ferahlatıcı bir hale getirebilir ve evinize gelen misafirlerin size salonunuz hakkında olumlu cümleler söylemesi kesinleşecektir.

CEVAP VER