Sade Tasarımın en Güzel Örnekleri

0
147

Evinizin kalabalık bir görüntüye sahip olması sizin canınızı sıkıyor olabilir ve siz sade; ama bir o kadar da şık evlerden hoşlanıyor olabilirsiniz. En sade, en tarz ve en dikkat çekici evlere sahip olmak oldukça kolaydır. Evinizin tasarımını kendiniz yaparak, istediğiniz görüntüleri elde edebilir ve istediğiniz aksesuarlarla dizaynınızı tamamlayabilirsiniz. Tasarımlarınızı hayata geçirmeniz veya hayalinizdeki evi yaratmanız için sizlere önayak olmak istedik. Bu yüzden derleyip toparladığımız birkaç öneriyi sizler için paylaşacağım.

Sade Bir Tasarımdan Ne Beklenir ki Deyip Geçmeyin

Aksine sade ama sadeliğiyle konuşulan birçok ev tasarımı örneği mevcut durumdadır. İstediğiniz sadelikle istediğiniz tasarımları yaratabilirsiniz. Nasıl mı diyorsanız? Yazımızı okumaya devam ediniz.

Sadelikten yanayım diyorsan:

  • Salonunuzu dekore ederken olabildiğince sade ve desensiz oturma grupları temin etmelisiniz. Açık tonda mesela açık kahverengi bir oturma grubunu düşünsenize bununla birlikte beyazımsı sadece güzel tek bir vazo ve içerisine konulmuş rengarenk çiçeklerle tamamlanmış bir tasarım yaratabilirsiniz.
  • Desenli oturma grupları kullanmak istiyorsanız en az desenli kumaşları tercih etmelisiniz. Ve eğer oturma grubunuz desenli olacaksa perdelerinizi sade olarak tercih etmelisiniz. Böylece oluşabilecek kalabalık bir görüntüyü ortadan kaldırmış olursunuz.
  • Sade bir dekor elde etmek istiyorsanız elbette ki sadece beyaz ile çalışmamalısınız. İstediğiniz açık tondaki diğer renkleri seçebilirsiniz. Oturma grubunuz renkli olabilir ancak aksesuarları sade seçerek yine de kalabalık bir görüntü elde etmemiş olursunuz.
  • Boyama işlemleri ile de sade ve bir o kadar da şık görüntüler elde edebilirsiniz. Duvarlarınıza attıracağınız açık renkli boyalar ile tasarımı tamamlayacağınız güzel parçalar sayesinde harika bir görüntüyü ortaya çıkarmış olacaksınız.

  • Sade ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir yatak odası düşünsenize. Muhteşem olmaz mı? Tabi ki olur. Kim huzur içinde uyumak istemez ki. İşte bu yüzden yatak odanızı da sade renkleri kullanarak ve küçük ışıklandırmalar ile güzel bir bütünlük elde edebilirsiniz.

Evimin Sadeliği Konuşuluyor?

Evinizde kullanılan her şey gayet doğal ve sade bir görünüm yarattı öyle değil mi? En güzel tasarımları dekore ettiniz ve bu keyfi hak ettiniz. Şimdi bu muazzam dekorasyonunuz ile huzur içinde yaşamanın hazzına varın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz