Saatin Kaç Olduğunu Unutturan Dekoratif Duvar Saatleri

0
191

Kontrol etmek pek mümkün olmasa da sürekli zaman kontrol etmeye çalışırız. Sürekli bir koşuşturmaca, sürekli daha çok şey yapma peşindeyiz. Bu arada hep baktığımız bir şey var tabi saatlerimiz. Saatlerin güzelliği size zamanı unutturabilir mi? Cevabınızdan o kadar da çok emin olmayın.

Gelin birlikte görebileceğiniz en dekoratif duvar saatlerine bakalım:

Koca Bir Saat

Salonunuzda, her zaman görebileceğiniz bir yerde, koltuğunuzun tam da üstünde kocaman bir duvar saati mi? Neden olmasın! Hem saatinizi çok uzaktan görebilir, hem de salonunuza çok şık bir detay eklemiş olursunuz. Tabii, böyle bir saati duvarı geniş olan başka herhangi bir odanızda da kullanabilirsiniz. Çok şık, öyle değil mi?

Ofisler için Dekoratif Bir Saat

Ev için pek uygun olmasa da garip bir şekilde hem çocuk odası hem de ofise çok uyumlu olacak bir duvar saati modeli. Rengarenk ve alışılmadık, ama dekoratif dememizin de nedeni bu değil mi zaten?

Roma Rakamlarıyla Vintaj Bir Saat

Saatin yeri tam da mutfak. Yemek yerken:

  • Hayatım saat kaç, işe geç kalmayalım?
  • Senin için şu duvara koca bir saat yaptırdım, hala aynı soruyu soruyorsun..
  • Saate bakmak için birkaç metre uzaklaşmam gerekiyor ama
  • Yaranamıyoruz.

Şayet saati çok soran biriyseniz, saatin karşındaki sandalyeye oturmanızı tavsiye ederiz.

Stikerler ile Taçlandırılmış Romantik Bir Duvar Saati

Saatiniz tam ortada, eşiniz ve kendi isminiz kenarlarda. Bakması her defasında ne kadar hoş olur. Detayları da gönlünüzce siz ekleyebilirsiniz. Basit ama eve romantiklik katan dekoratif bir duvar saati fikri.

Dijital Duvar Saati

Düşününce insan neden olması ki diyor. Hem alışıldık duvar saatlerine göre daha şık ve rahat. Ev ve ofisler için de gayet uygun ve profesyonel bir görünümü var. Biz beğendik!

Bize sorarsanız, duvar saatleri ev dekorasyonunda çok önemli. Bir anda ortamı canlandıra da bilir sönümleye de, odanın tarzını da değiştirebilir, dekorasyonunu da. Siz siz olun, duvar saati seçerken özen gösterin.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz