Oturma Grupları ile İlgili İpuçları

0
93

Evinize renk katacak oturma grupları alarak işe koyulun. En güzel desenleriyle, en güzel renkleriyle şık ama sade görüntüleriyle dekore işlemlerine başlayın. Şık olsun ve ilgi çeksin yeter, demeyin. Aksine şıklığının yanında bir de konforlu ve rahat olması gerekmektedir. Size önereceğimiz ipuçları sayesinde biraz fikir sahibi olduktan sonra sizde kendi fikirlerinizi üretebilecek ve kendi zevkinize göre satın alma işlemlerine başlayacaksın hatta kendiniz, hayalinizdeki koltuk takımı yani oturma grubunu çizerek de tasarlattırabilirsiniz. İstediğiniz desenlerle istediğiniz kumaşlar ve en önemlisi istediğiniz en ve boyla tasarlatabilirsiniz.

Böyle Tüyolar Görülmedi

  • En güzel U şeklindeki oturma gruplarını düşünün, salonunuzun en güzel köşesinde ve oturma grubunun üzerindeki duvar da elinizi kolaylıkla atabileceğiniz bir de küçük bir kütüphane.
  • Çok sade ama bir o kadar da zarif ve şık olan oturma grubuna ne dersin. Üstelik fazlasıyla rahat. Ne duruyorsunuz, hemen mobilya satış mağazalarına uğrayarak seçimlerini yapmaya başlayın.
  • Her kanepenin ayrı bir renk olduğunu hayal edin. Ne kadar güzel olur değil mi? Rengarenk görüntüsüyle içinizi açacak ve huzurla oturacağınız bir ortam.
  • Oturma grubunuzun geniş ve rahat bir yapıda olmasına ağırlık verin.
  • Desenli koltuklar, bu yılın modası. Koltuklarda çiçekli desenleri düşünün, eğer evinizin bahçesi yok ise size bahçe aratmayacak kadar göz alıcı olacak ve içinizi huzurla besleyecek.
  • Terletmeyen, en hoş desenli, bir o kadar da cildi tahriş etmeyen hijyenik kumaşlarla koltuklarınızın üzerine tasarlatacağınız küçük detaylarla ön plâna çıkın.
  • Alacağınız koltukların kendi kumaşlarının da sağlık açısından iyi ve sağlamlık açısından güvenli olmasını dikkate alın.
  • Koltukları sade ama yastıklarını hareketli düşünün, tam da ahenkli görüntüsüyle size huzur verecek ve içinizi ısıtacak.

En Can Alıcı Oturma Grupları Sizin Olsun

Şimdi vakit, işe koyulma vakti. Hemen istediğiniz model çeşitlerine karar vererek daha sonra da o model çeşitleri arasından en konforlu oturma grubunu seçerek ilk adımı atın. Daha sonra rengine karar vererek üzerinde olmasını istediğiniz detaylarla tasarlanmış koltuk takımlarına bakın. İçinize sinmediler mi? O zaman içinizden geldiği gibi davranın. İstediğiniz modeli çizerek tasarlatın ve bu sayede en güzel oturma grupları sizin olsun.

CEVAP VER