Modası Eskimez Portmanto

0
52

İlk izlenim her zaman önemlidir. Bir kişinin insanlar üzerinde bıraktığı ilk intiba nasılsa, kişi her zaman o anıyla hatırlanır. Aynı durum ev dekorasyonlarının ön izlenim mekanı olan antreler için de geçerlilik arz etmektedir. Evinizin antre bölümüne yapacağınız ufak dokunuşlar ile ziyaretinize gelen konuklarınıza ne kadar şık bir eviniz oluğunu gösterebilirsiniz. Bir eve girildiğinde gözler, ilk önce palto, mont, şapka vb. aksesuarları asabilecek, ayakkabıları koyabilecek bir portmantoyu arar. Aynasına bakarak evden çıkmadan son bir üstünüzü başınızı düzeltirsiniz. Portmantolar bir evin antresinin olmazsa olmazlarıdır. Ev girişinde ilk göze çarpan nesne olduğundan fonksiyonelliği kadar estetik açıdan güzel gözükmesi de önemlidir. Bu yazımızda size portmanto önerileri vererek zevkinize uygun portmantoyu seçmenizde yardımcı olmaya çalışacağız.

Hem Fonksiyonel Hem De Şık Portmantolarla Antreniz Renklensin

Portmanto modelini belirlemede en önemli iki etmenden biri kullanım şekli, diğeri ise evinizin girişinin genişliğidir. Eğer giriş mekanı geniş ise gömme portmanto modellerini tercih edebilirsiniz. İhtiyaca göre portmantonun genişliğini ayarlayabilirsiniz. Gömme ve sürgü kapılı bir portmanto hem geniş depolama avantajı hem de temiz, ortalıkta kalabalık yapmayan bir görünüm sağlayacaktır.

Dar girişli evlere uygun, paltolarınızı asmak ve ayakkabılarınızı muhafaza etmeniz için tasarlanmış şık portmantolar da piyasada mevcut. Bu tip tasarımların dar raf derinlikleri, dar girişin dezavantajını bertaraf etme konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Huzuru ve Rahatlığı Eve Girer Girmez Yaşamaya Başlayın

Yorucu ve stresli bir iş gününün ardından evinize vardığınızda, yorgunluktan bitap düşmüş vücudunuzu hemen girişte konumlanmış minderli bir portmantoya bırakmak size kısa süreli bir dinlenme olanağı sağlayacaktır. Elinizdeki eşyaları geniş bölmelere ve raflara yerleştirebilir, bu tip portmanto fikirleri ile evinize gelmenin huzurunu ve rahatlığını antrede yaşayabilirsiniz.

Dekorasyon Zevkinizi Yansıtmaya Portmantodan Başlayın

Ev dekorasyonu, ev sahibinin kişiliğini yansıtır. Gelenekselci bir yapıya sahip değilseniz, portmantonuzda modern çizgiler arıyorsanız; alışılmışın dışında, raflarına kitaplarınızı koyabileceğiniz, çeşitli objelerle bezenmiş, modern kesim aynalı bir portmanto zevkinizi yansıtabilir. Piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz çeşitli portmanto modelleri ile kendi tarzınızı antrenize yansıtabilir, misafilerinizi şaşırtabilirsiniz.

CEVAP VER