Meyve Kasasından Dekorasyon Fikirleri

0
409

Günümüzde özellikle de son birkaç sene içerisinde el yapımı ürünlerin ve yeniden kazandırma aşamalarının çok daha estetik bir dekorasyon seçkisine dönüştüğüne tanıklık ediyoruz. Öyle ki, tahta bir meyve kasasından bile birbirinden farklı ve etkili tasarım fikirleri çıkmaktadır. Üstelik maddi açıdan da çok fazla sıkıntıya uğratmadan oluşturabileceğiniz bu tarz bir meyve kasası tasarımı sayesinde, evinizin genel görünümünü de olabildiğince estetik bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Bu noktada da biz de sizler için meyve kasasından ne tarz tasarım fikirleri oluşturabileceğinize dair araştırmalarda bulunduk.

Meyve kasasından renkli raflar;

Meyve kasalarının hem büyük hem de küçük olanları sizlere güzel bir raf görevi üstlenebilir. Burada çilek kasası tarzındaki küçük meyve kasalarını kaktüs ve küçük tarzdaki çiçeklerinizi ya da şık bir masa saati koyabileceğiniz özel bir rafa dönüştürebilirsiniz. Bununla birlikte de dergi ve kitaplık açısından da büyük meyve kasalarını farklı renklere boyayabilir, vernikleyerek duvarlarınıza monte edebilirsiniz. Evinizde istediğiniz her köşeye rahatlıkla adapte etme şansı bulacağınız bu tarz kasa etkileşimleri, sizler için özel ve şık bir raf sistemine dönüşebilir.

Meyve kasalarından sehpalar;

Meyve kasası tasarımları açısından renkli sehpaları da rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Burada sizlere bir ya da iki kasa bile yeterli olacaktır. Tabii bu hususta da ne tarz bir sehpa tercih edeceğinizde önem taşımaktadır. İster yerde otururken değerlendireceğiniz bir sehpa seçebilir, isterseniz de koltuklarınızın yanına dahil edeceğiniz şık tarzda sehpalar oluşturabilirsiniz.

Mutfak için meyve ve sebze rafları;

Özellikle çilek kasaları sayesinde mutfağınıza çok özle meyve ve sebze rafları yapabilirsiniz. Yüksek maliyetli çekmeceli sistemlere para ödemek yerinde, beş adet meyve kasasını istediğiniz renklere boyayabilir, desenleri de üzerine ekleyerek vernikleyebilirsiniz. Bu sayede üst üste yerleştireceğiniz meyve kasalarında kendinize özgün bir raf sistemi kurabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra meyve kasaları ile çocuklarınızın oyuncaklarını bir yerde toplayabileceğiniz güzel bir oyuncak kutusu, saksılık ve daha birçok farklı detayın tamamını meyve kasası üzerinden oluşturabilirsiniz. Hepiniz için tasarım alanı bol ve verimli günler olmasını dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz