Lükens  Ayak  Sehpa Modelleri

0
157

Lükens kelimesi son iki üç yıldır hayatımıza girmekle beraber yeni modada yerini alacak kanatindeyim. Özellikle görkem ve lüksten hoşlananlar için kesinlikle tercih edilmesi gereken, özellikle avangart mobilyalarımızı daha gösterişli hale getirmekte.

Genelde koltuklarımızda, yemek odası takımlarımızda kullandığımız lükens ayakları sehpalarımızda da tercih etmemiz daha hoş dekoratif bir görüntü bizlere sunacaktır. Günümüzde artık hemen hemen evlerimizin hepsinde tercih haline geldiğinden bir çok renk, tarz, boyutlarda modelleri mağazalarda mevcuttur.

Özellikle bu aralar model olarak en çok tercih edilen lake boyalı ürünleri görmekteyim. Bu tercihte gerçekten evimizin dekoratifi olarak  çok başka bir hava katmakta.

Seçim yaparken dikkat etmemiz gerek hususların başında en önemlisi rengi olup yapacağımız seçimi evimizin dekoratifliğini bozmadan ve ona uyum gösterecek şekilde yapmamız evimize başka bir hava katacaktır.

Fiyatları ise genelde kalitesinden dolayı değişkenlik gösterse de 300 – 1500 lira arasında değişkenlik göstermektedir.

Lükens ayak orta sehpasını diğer klasik orta sehpalarımızdan ayıran en önemli özelliği ayak tarzı olmasıdır. Bu sebepten ötürü dikdörtgen ve uzun bir yapıya sahiptir.

Ayriyaten olabildiğince kalın bir yapıya sahip olup çokça güven toplamaktadır.  %100 ahşaptan yapılan üzerinde ceviz kaplaması bulunan ve ahşap rengin yanında lake boya kullanılan krem ve beyaz renkleriyle evimize başka bir dekoratif görüntü sağlamaktadır.

Şunu hatırlatmakta fayda buluyorum kullanılan lake boya kesinlikle kanserojen madde içermemektedir.

CEVAP VER