Kutu Gibi Ev Sevenler İçin En Güzel 8 Örnek

0
92

Geniş ve büyük evlerden hoşlanmıyor olabilirsiniz, aksine küçük kutu gibi ve sakin evleri seviyor olabilirsiniz. Kutu gibi evinizin tasarımını da kendiniz üstlenmek ve hayalinizdeki evi kendiniz yaratmak istiyor olabilirsiniz. Bu oldukça mümkün bir durumdur. Kutu gibi bir evde yaşamak istiyorsanız, hangi tasarımlara sahip bir evi seçebilirsiniz? Bu yazımızı okudukça fikirleriniz daha da pekişecektir.

En Güzel Kutu Evler

Evim kutu gibi hiçbir şey sığmıyor demeyin. En doğru adımlar ve en doğru dizaynlarla o küçücük kutu gibi dediğiniz evi dev gibi süsleyin. Size örneğini vereceğimiz ev önerileri sayesinde kutu gibi evlerde yaşamanın daha güzel olduğunu bir kez daha anlamış olacaksınız.

Mesela tekerlekleri olan mini ahşap bir ev düşünün. Çok tarz ve dikkat çekici olmaz mı? Üstelik nerede yaşamak isterseniz orada yaşama imkânınız oluyor. Yani yaşayacağınız yeri kendiniz seçebiliyorsunuz tekerlekli bu ev sayesinde. Özellikle de oldukça uygun ve cüzi miktarlarla satın alabileceğiniz bir ev modelidir. Kutu gibi ama faaliyeti kendisinden büyük!

Çinlileri ya da uzak doğulu diğer insanları da düşünün, onların tasarladıkları kutu gibi evlerde yaşamak istemez miydiniz? Tabi ki isterdik dediğinizi duyar gibiyim. O halde tasarımınız yaparken ya da evlerinizi inşa ederken uzak doğuluların tasarladıkları kutu gibi evleri ve dizaynlarını dikkate alın. Şiddetle önerebileceğimiz ev türlerinden birisidir.

Prefabrik olarak tasarlanmış ve istediğiniz yere taşıyabileceğiniz bir ev daha hayal edin. Çok güzel olmaz mı? Elbette ki muazzam olur. Üstelik ısı yalıtımı iyi olan ev türlerinden biridir. Kutu gibi ama işlevsel olarak büyük evlere nazaran daha çarpıcı!

Doğayı çok mu seviyorsunuz? O halde doğanın içerisinde ağların bol olduğu üstelik evinde kendine ait bir havuzu olduğunu düşünün. Duruşu ve görüntüsüyle sizi sizden alır. Ayrıca hem doğa hem zarif ve küçük eviniz hem de havuzunuz ile sizden keyiflisi olmayacak. Bu keyfi tatmak istiyorsanız bu önerimizi dikkate alarak güzel fikirlerinizle birlikte işleve geçebilirsiniz.

Kitaplarla döşenmiş bir ev düşünün. Kitap okuma hevesiniz her zaman nüksedecek ve bu keyfi her zaman büyük bir hazla yaşayabileceksiniz.

Ahşaptan yapılmış kutu gibi ev düşünün. Sıcacık ortamıyla güzel günler geçirebilirsiniz.

Vintage dekorasyonlu bir eviniz de olabilir.

Taşlardan imar edilmiş bir ev düşünün. Taştan ama kutu gibi hem de sıcacık bir ortam!

Kutu Gibi Ev Deyip Geçmeyin

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bir sürü kutu gibi evler için önerilerimiz oldu. Bu öneriler eşliğinde hareket edebilir ve fikriniz var ise kendi tasarımlarınızla muazzam bir ev yaratabilirsiniz. Haydi, durma hayal gücünle yaratmaya başla.

CEVAP VER