Küçük Odalar için Gizli Depolama Alanları

0
150

Evlerinizde kullanmadığınız veya kullanmak istediğiniz; ancak düzenli durmamasından şikayet ettiğiniz kendinize özgü gizli depolama alanları oluşturabilirsiniz. Örneğin dolaplarınızda raflarınıza ek raf sistemi taktırarak eşyalarınızın daha düzenli kalmalarını sağlayabilirsiniz. Evinizdeki tüm odalarınızda ve tüm kullanım alanlarınızda pratik depolama fikirleri sizin evinizde daha rahat eşyalarınızı kullanmanıza ve göze hoş gözükecek oluşturabileceğiniz depolama fikirleri ile daha düzenli bir görünüm kazandırmak mümkündür. Küçük odalar her zaman istediğiniz eşyaları kullanamamanızdan şikayet edebileceğiniz; ancak geliştireceğiniz parlak fikirler ile de yepyeni bir görünüm sahibi olmanızı sağlar.

Ev dağınıklığına çözüm projesini evinizde geliştirerek işe öncelikle dağınık olduğunu düşündüğünüz alandan başlayabilirsiniz. Mutfağınızdaki dağınıklıktan rahatsız iseniz mutfak dolaplarınıza ek olarak aynı tonlarda veya farklı kombine renklerde bir sedir oluşturarak açılır kapanır bir sedir olması durumda birçok ürününüzü içine koyarak geniş alanlar yaratabilirsiniz. Özgürce düşünüp rahat hareket edebilmeniz için evinizde kullanmayı en çok istediğiniz alanları seçin bu alanlar duvarlar boş kalan veya eşyalarınızın denk geldiği; ama kör nokta olarak belirlediğiniz küçük alanlar olabilir. Bu alanlara raf sistemi uygulatabilir ve dolaplı raf sistemi yaptırırsanız birçok eşyanızı içine sığdırabilirsiniz.

Evde Gizli Depolama Alanlarına Neden İhtiyaç Duyarız?

Evlerimiz aslında çoğu zaman düzenli ve iyi fikirlerle tasarlamadığımızda bizlere yeterli bir boş olan sağlamayabilmektedirler. Ancak evde gizli depolama alanları oluşturarak evdeki kalabalığı o gizli alanlara yerleştirerek daha düzenli ve özenli görünmesini sağlamış olabiliriz.

Birçok kadın ve erkeğin özellikle evlerinde düşündükleri evde eşya depolama fikirleri çoğu zaman işe yaramaktadır. Yatak odalarınızda daha çok kullanım alanı sağlayabilmek için sabit olan dolabınıza ek ve köşeli bir depolama dolabı yaptırabilirsiniz. Bu ek dolap sayesinde kullanmadığınız veya kullanmak istediğiniz; ancak odanızda göremediğiniz elinizin altında hemen bulabileceğiniz alanlar kurabilirsiniz. Özellikle odalarda koltuk seçimi yaparken içleri depolama alanlı tipleri tercih ederek bazı eşyalarınızı içine koyarak hem dağınıklık sorununu çözmüş hem de evinizde kolay ve kullanılabilir depolama alanları oluşturmuş olursunuz. Evlerimiz bizim fikirlerimizle aslında çok iyi kullanılabilir duruma gelebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz