Kapaksız Elbise Dolabı Modelleri 2017

0
157

Yatak odasının en önemli parçası elbise dolabıdır. Elbise dolapları tasarım bakımından çeşitlilik gösterir. Yatak odanızda yatağınızın şekline ve modeline göre elbise dolabı seçmelisiniz. Genelde takım olarak alınabildiği gibi ayrı ayrı da zevkinize göre satın alabilirsiniz. Elbise dolapları ne kadar düzeltilse de bir süre sonra dağılır. Bunun sebebi dar alan ve kapatılması zorunlu olan kapılardır.

Aceleyle her şey içine atılır ve üstüne kapılar kapatılır. Dağınıklık ilk elbise dolabından başlar. Elbise dolapları kullanımı rahat ve içi geniş olmalıdır. Büyük kapılar ve ağır dolapların modası geçmekte, bunların yerini kapaksız elbise dolabı fikirleri almaktadır. Kapalı dolaplar ve sürgülü kapılar bir zamanlar moda olsa da dekorasyonu evinizin her köşesinde uygulamalısınız. Yatağınız şık ve modaya uygunsa kapaksız elbise dolabı yatağınızla bir bütün oluşturur. Modern bir yatak odası için yeni modeller tercih edilmelidir. Kapaksız elbise dolapları dizayn olarak çok şıktır.

Kullanım Kolaylığı ve Trend Bir Arada

Kapaksız elbise dolapları 2017 senesinde moda haline gelmiştir. Yatak odası dekorasyonuna önem verenler giysilerini ütülü bir şekilde kapaksız dolaplarında sergilemektedirler. Kapaksız elbise dolapları, şık bir tasarımın yanında düzen gerektirir. Düzenli bir şekilde dizilen elbiseler, gömleklerle birlikte çanta ve ayakkabı gibi önemli parçaları da yerleştirebilirsiniz. Kapaksız elbise dolabı önerileri genel olarak geniş bir yatak odası içindir. Geniş alana yayılabilen kapaksız dolap, tüm aksesuar ve giysileri içine alacak şekilde dizayn edilir. Kapaksız elbise dolabında çok fazla raf vardır. Bu raflara tüm eşyalar ayrı bir şekilde konulabilir. Daha geniş alana yayıldığı için elbiseler her zaman bir düzen içinde birbirlerinden ayrı konulur.

Yatak odası dekorasyonu yatakla ölçülmez, dolap önemli bir etkendir. Dolabın yatakla uyumu, aynı tarza hitap etmeleri ve renk uyumu çok önemlidir. Kapaksız elbise dolabı dizaynı yatak odası bütünlüğünü bozmayacak şekilde yapılmalıdır. Çok alan kaplamamalı, oda içerisinde rahat hareket sağlanmalıdır. Kapaksız elbise dolabında eşyaların yerleştirilmesi çok daha kolay ve pratiktir. Geniş ve bağımsız parçalar nedeniyle aradığınızı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

CEVAP VER