Kalabalık Aileler için Ev Dekorasyon Fikirleri

0
54

Belki de dünyanın en güzel şeyidir kalabalık bir aile. Biri gitse biri kalır yanında. Yalnızlık söz konusu olmaz insan için. Daha doğar doğmaz bir sürü arkadaşın olur. Çocuklar içinde ebeveynler için de kalabalık aile çok güzeldir ve her insan özenir bu ailelere. Ancak bu kalabalık aileler için her sorunu her zaman vardır, hele ki bir de ev doğru dekore edilmemişs. Size küçük gelen evi daha küçük hale getirmeniz kaçınılmaz bir sondur. Ev dekorasyonu fikirleri için bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Kalabalık aileler için çok fazla koltuğa ihtiyaç vardır. Koltuk seçerken çok büyük alanı daraltacak koltuklara yönelmek, var olan alanı daha da küçülmek ve kalabalık göstermeye neden olacaktır. Ancak seçeceğiniz küçük yapılı koltuklar ortamı ferah gösterirken kimsenin ayakta kalmayacağı şekilde seçmek de sizin için olumlu bir adım olacaktır.

Kalabalık ve özelikle çocukların küçük olduğu ailelerde karışık ve dağınık alanlar sizin en büyük düşmanınız olacaktır. Bu yüzden karışıklığa ve dağınık görüntüye neden olacak küçük biblo, çiçek ve benzeri tarzında eşyaları ortamdan uzaklaştırmak yapacağınız doğru hamlelerden bir diğeri olacaktır.

Koltukların arasına koyduğunuz orta sehpa her zaman çok fazla işe yarar, biliyoruz; fakat maalesef ki bu orta sehpa işe yaradığı kadar da yer kaplar ve kalabalık görüntüyü biraz daha kalabalıklaştırır. Orta sehpa yerine koyacağınız şu son dönemde moda olan sürpriz masalar ile daha da rahat edeceğinize hiç şüpheniz olmasın. Bu sürpriz masalar açılıp kapanma özelliği ile kapalıyken oldukça minimal boyuttayken açıkken tüm aileyi etrafında toplayabilecek kadar samimi ve sıcak bir ortam sunar sizlere. Her ailenin sahip olmak isteyeceği bir ortamdır.

İlham verici aile evi için doğru adımlardan bir diğeri ise, açık renk ve yatak şekline girebilen, açılabilen mobilyalar ve koyu bir zemin. Klasik siyah ve beyazın uyumu ile var olan alanı olduğundan daha geniş gösterip aynı zaman da kalabalık bir aileye uyumlu yarabilirsiniz. Açık renkten korkmanıza ise hiç gerek yok, artık kolay silinebilen kumaşlar ile korkularınızı yenebilirsiniz.

 

CEVAP VER