İşte Bu Diyeceğiniz Farklı Salon Dekorasyonu

0
402

Hayatında her zaman renklere önem veren ve renklerin enerjisine inanan insanlar, bu detayları yaşadıkları yerlere ve hayatlarını yansıtırlar. Renkli televizyon ünitesinin yanı sıra, renkleri koltuklara ek olarak çiçekli berjerler ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Yüksek Tavan

Yüksek tavanlı salonunuzda, boydan boya camlar tercih ederek, ferah ve geniş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bol ışıklı odalarda her renk ayrı bir güzellikte duracaktır.

Koyu Ama Canlı Renkler

Herkesin tercih ettiği renk pudra beyaz olmaz. Bazılarının rengi siyahtır veya gridir. Bu renkler ile asil tasarımlar yaparak harika şıklık yaratabilirsiniz.

Koyu Gri

Son dönemde oldukça revaçta olan koyu gri rengi siyah, beyaz, pudra gibi pek çok renk ile birleştirilerek, harika tasarımlar yapabilir ve herkesi tarzınıza hayran bırakabilirsiniz.

Siyah Beyaz Uyumu

Yılların getirdiği bir aşk ile birbirlerine uyumlu olan siyah beyaz ile tüm hayatınızı döşeyebilirsiniz. Her zaman en asil renk olan siyah ile saflığın rengi beyazı birleştirerek, gözünüze gönlünüze hitap eden tasarım ile birlikte ruhunuzun ve karakterinizin inceliklerini rahatlık ile ortaya koyabilirsiniz.

L Koltuklar

Daha çok alandan tasarruf etmek isteyen insanların tercihi olan L koltuklar, hem alanı daha geniş göstererek, size daha çok oturma ve dinlenme alanı sunacaktır.

Rahat Salonlar

Rahatlıktan ödün vermeyen insanlar için geniş ve yumuşak koltuklar ile size hem dinlenme ve keyif yapma alanı oluşturarak rahat etmenizi sağlayacak

Modern Salon

Modern çizgilerinden asla sıyrılmadan hayatının her alanına taşıyan insanlar, son dönemlerin modasında salonuna taşıyarak modern bir şıklık elde edebilirler.

Poster ve Tablolar

Boydan boya duvarlara asılan ünlü tablolar veya hayran olunan filmler, takımlar, oyuncular veya sporcuların posterleri ile dekor ettiğiniz salonunda hayatınızın esintilerini salonunuza taşıyabilirsiniz.

Şömineli Salon

Bazen sadece görüntü amaçlı koyulan şömineler varken bazıları ise yanabilecek gerçek şöminelerdir. Her hali ile büyük bir zarafet yaratan şömineler imkânınız var ise tercihiniz olmalı ve ona uygun olarak döşenmekte zarar yoktur.

CEVAP VER