Havuzu Olan Evler İçin Mükemmel Tasarım Önerileri

0
66

Dekor ve tasarım işlemleri sadece evin içi veya dışı için geçerli olmaktadır. Havuzlu evlerin, bahçelerin ve diğer çevrelerin bile dizayn edilebilir olduğunu bilin istedik. En şahşahlı en şık havuz görüntülerine kavuşmanızın mümkün olduğu kadar, sade ve yine de ihtişamlı görüntüleri de elde edebilirsiniz. Havuzunuz da yüzerken hem serinlemek hem de güzel bir dekor içinde zaman geçirmek ister miydiniz? O halde bu tavsiyeler size ışık olmak için varlar.

Püf Noktalar Tam Olarak Hayalimdeki Tasarımı Yansıtıyor

Öyle değişik fikirlerimiz var ki, beğeneceğinizden hiç şüphe duymuyoruz.  Yazın tadını serinlerken, tasarım kokan görünümden de çıkarabileceksiniz artık. Bu yüzden birkaç küçük önerimizi paylaşmak istedik.

  • Sade ve klişeleşmiş bir havuz artık demode oldu. Ancak güzel ışıklandırmalar eşliğinde dekore edilmiş havuz fayansları ile yüzmek daha keyifli bir hal almaktadır. Geceleri bile büyük bir heyecanla yüzebileceksiniz bu tasarım sayesinde.
  • Derinlere dalmayı sevmiyorsanız, havuzunun içine her köşede olacak şekilde küçük küçük merdivenler yaptırarak da hem rahat hem de hoş bir tasarım elde edebilirsiniz.
  • Yüzerken daha fazla haz almak isterseniz, havuzun içine dekore edilmiş fıskiyler yerine evinizin bir köşesinden dizayn edilmiş ve yukarıdan akıtacak şekilde kullanılacak su vericiler kullanabilirsiniz. Bu sayede akan suyun altında serinleyerek bile çok eğlenebilirsiniz.
  • Klasik şezlonglar ve şemsiyeler artık tarih oldu. Size ait olacak en güzel bölümleri kendiniz tasarlayabilirsiniz. Modern bir bütün oluşturabilirsiniz. Koltuk tarzındaki şezlonglarınız adeta göz alıcı olabilir. Tabi tüm bunlar için tercihlerinizi ve seçimlerinizi biraz dikkatlice yapmanız gerekiyor.
  • Evinize özgü havuzlarınız da küçük ama işlevi büyük kaydıraklara ne dersiniz. Çok eğlenceli olur öyle değil mi? Kesinlikle muazzam olacaktır.

Bu Yaz Bir Başka Olacak

Kilometrelerce uzağa gitmenize gerek kalmayacak. Tatilin ve yazın keyfini evinizde de çıkarabileceksiniz artık. Dekor işlemleri ve tasarımlarınız sonrasında bu hazzı yaşamaya başlayabilirsiniz. Fazla geç kalmadan hazırlık yaparsanız ve hayalinizi tasarıma dökerseniz, serinlemenin keyfini hemen yaşayabilirsiniz. Bu önerilerden daha güzel şeylerde yaratabilirsiniz. Kaleminizi alın ve hayalinizi çizerek adımınızı atın.

CEVAP VER