Gömme Dolaplar Hayat Kurtarıyor

0
226

Şüphesiz evinizin her bölümü sizin için önemlidir. evinizin her alanında zamanınızın bir ölümünü geçirirsiniz bununla birlikte evinizin dekoru sizin için ne kadar önemli ise kullanışlı olması da o kadar önemlidir; çünkü evinizde rahat bir şekilde hareket etmeniz ve yaşamanız o evdeki yaşam alanınızı belirleyecektir. Bu açıdan gomme dolap tasarim modelleri evinizde son derece işlevsel eşyalar haline gelebilir.

Evinizdeki eşyalar elbette ki önemlidir; fakat evinizdeki eşyalar kaba ise hatta hareket alanınızı kısıtlıyor ise bu durum hiç de hoşunuza gitmeyecektir. Bu durumu duvara gömme dolap modelleri düşünerek kolay ve aynı zamanda oldukça kullanışlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Boş Duvarlarınızı Değerlendirin

Evinizdeki büyük ve kaba dolaplar var ise ve bu dolaplar hareket alanınızı daraltıyor ise gömme dolaplar tam da size göre. Evinizin büyüklüğüne ve duvarlarınızın genişliğine göre gömme dolaplar yaptırarak hem evinizde yer tasarrufu yaparken hem de rahat hareket edebileceğiniz bir eve sahip olabilirsiniz.

Yer Kaplayan Dolaplara Son

Evinizde gereksiz yer kaplayan dolaplar oldukça can sıkıcıdır. Olmazsa olmaz dolaplar bir çok eşyanızı içine aldığı için vazgeçilmez olsa da yine de kapladığı yer açıdan oldukça can sıkıcıdır. Hele de dolabınız kapı arkalarına denk geliyor ise ve kapıların tam açılmasını engelliyor ise sizin için tam da bir çile haline gelebilir. Bu durumda gömme dolapları tercih ederek evinizi yer işgalinden kurtarabilirsiniz.

Gömme Dolapların Konumu Önemli

Gömme dolaplar işlevi bakımından oldukça kullanışlıdır; ancak yapıldıkları yere ve konuma da işlevselliği daha da arttırılabilir. Örneğin; ebeveyn banyosu olan bir yatak odanız var ise ve duvardan duvara gömme dolap yaptırmayı düşünüyorsanız ilk tercihiniz, eğer uygunsa ebeveyn banyosunun yan duvarı olsun. Böylece o alan bir nevi soyunma odanız işlevini görür ve odanız daha kullanışlı bir hal alır ve yatak odanız farklı farklı iki bölümden oluşan bir oda halini alır.

Dolaplarınızı Odanıza ve Eşyalarınıza Uyumlu Hale Getirebilirsiniz

Gömme dolap yaptırmak istiyorsanız yaptıracağınız odanın mobilyasına ve dekoruna uygun bir şekilde yaptırma imkânınız bulunmaktadır. Farklı model, renk ve iç raf düzeni seçenekleri ile evinize en uygun gömme dolap modelini yaptırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz