Geçmişten Gelen Bir Esinti

0
128

Perde evinizdeki esinti, evlerin olmazsa olmazı. Perdeler evlerin hem şık görünmesini sağlayan hem de evin dışarıyla olan bağlantısını kesmeye yarayan bir gereksinim. Perdeler modelleri, renkleri ve kumaş seçenekleriyle sizlerin zevkine hitap etmeye hazır bir şekilde bekliyor. Farklı perde modelleri sayesinde evinizi isterseniz spor, isterseniz klasik, isterseniz de sade şekilde dizayn edebilirsiniz. Evinizde klasik ve lüks hava yakalamak mı istiyorsunuz? O zaman burada bahsedeceğimiz perde önerileri ile sizlerde evlerinize farklı bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Çok farklı perde model ve renk seçenekleri mevcut. Burada bahsedeceğimiz perde kumaşı ise sizi eski zamanlara götürecek cinsten. Kadife perdeleri hiç evinizde denediniz mi? Demode artık onlar diye düşünmeyin. Teknoloji sayesinde tekstil alanı gelişti ve pahalıya maliyete sahip kadife kumaşı artık daha rahat ve ucuz maliyetle üretilmeye başlandı. Kadife kumaşı ile yapılan perdeler yeni modernize edilmiş halleri ile evinize şıklık ve ağırlık katacak.

Kadife perdeleri, salonunuzda, yatak odanızda, çalışma odanızda kısacası evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renk renk, desen desen her isteğe ve zevke uygun modeller sayesinde hem kullanış açısı bakımından hem de görünüş bakımından kadife perdeler herkesin rahatlıkla tercih edeceği bir modeldir.

Kadife perdeler genellikle evinize lüks ve ağır bir hava katar. Kadife perdeler sayesinde asil bir görüntü elde edersiniz. Boydan, desenli, renkli modellere sahip olan kadife perdeler özellikle tavandan aşağıya doğru dökümlü bir şekilde inen modeli sayesinde evinizin adeta bir saray görünümünde olmasını sağlayacak. Ayrıca kadife kumaşın koyu renkleri çok iyi taşıması saray görünümündeki atmosferi daha da ön plana çıkaracak. Bu tür perde stillerini kullanırken dikkatli olmakta fayda var. Evinizin mobilyasını tercih ederken ağır modellerden yana seçmenizde yarar var. Aksi takdirde kadife perdeler evinizde hoş olmayan görüntülere sebep olabilir.

Kalın bir kumaş yapısına sahip olan kadife tipi kumaşlar ile yapılan perdeleri fon olarak kullanmak en çok tercih edilenler stiller arasında. Evinizi çok boğmadan şık, lüks ve ağır bir hava katmakta size yardımcı olur. Sizlerde evlerinizin sultanı olmak istiyorsanız ağır mobilyalarla tamamlayacağınız kadife perdeleri tercih etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz