Ev Tasarım Fikrimi Arıyorsunuz?

0
21

Evinizin salonunun duvarlarını gri rengine boyayıp bordo renginde Retro tarzında bir koltuk takımı alabilirsiniz. Televizyonunuzun etrafını saracak ve de koltukların her yerine oturulduğunda televizyonun görülebileceği bir şekilde koyup koltuklarınızın arkasına da yemek takımınızı koyup güzel bir ortam oluşturabilirsiniz. Aksesuar olarak da koltuklarınızın üzerine beyaz renkte pelüş yastıklar koyup, koltuklarınızın kenarlarına da tüylü beyaz renginde battaniye koyabilirsiniz. Televizyonunuzun iki kenarına da sağlı sollu olacak bir şekilde resimlerinizi beyaz tahta bir çerçeveye yerleştirip asabilir, yemek takımızın da üzerine modern yuvarlak toplu lamba asıp masanızın kenarındaki duvara büyük bir manzara tablosu asabilirsiniz. Bordo renginde de hoş şık perdeler kullanabilirsiniz.

Evinizin mutfağının dolaplarını mor renginde yapıp, fayanslarını da gri ve beyazın yarı karıştırılmış halinde ki bir şekilde fayans kaplatabilirsiniz. Mor renginde stor perdeler taktırıp beyaz ahşap bir masa koyup ahşap sandalyeler koyabilirsiniz. Duvarlara da yine aynalar ve aynı çerçevelerden kullanarak resimlerinizi asıp mutfağınızı süsleye bilirsiniz.

Evinizin banyosunu yine mutfakta kullandığınız fayanslardan aynılarını kullanıp banyo setinizi koyup, aksesuar olarak da botanik süs bitkilerinden koyup banyonuzun da güzel ve de şık gözükmesini sağlaya bilirsiniz.

Evinizin odalarını da yine evin her yerinde kullandığınız gibi aynı gri renginde boyayıp, odanın tam ortasında beyaz eski görünümlü çift kişilik bir yatak koyup iki sağ ve sol köşelerine birer kısa yatak kenarı dolabı koyup üzerine birer çift vazo koyup içine pembe renginde çiçekler koyup süsleyebilir. Beyaz renginde yine elbise dolabı ve de makyaj masası koyabilirsiniz. Aksesuar olarak da bir boy aynası ve de duvarlara da aynalar koyup odanızın güzel ve de şok görünmelerini sağlaya bilirsiniz.

Evinizin duvarlarını komple bir şekilde beyaz rengine boyayıp salonunuzun koltuklarını da “L” koltuk koyup karşısındaki duvara da beyaz rengindeki televizyonunuzu koyabilirsiniz. Yemek takımınızı da yine beyaz rengin de alıp cam kenarınızdaki duvara dayayıp önüne pembe ve mor tonlarında bir tablo asıp, mor uzun yere değen bir perde alıp, duvarlarınıza da oldukça fazla ayna, fotoğraf ve tablolar koyup süslemelerinizi de yapabilirsiniz.

Mutfağınızın fayanslarını da morlu pembeli bir fayans kaplatıp, yine masanızı da pembeli morlu alıp mor sandalyeler koyabilirsiniz. Perdelerinizi de krem renginde alıp aksesuar olarak da yine aynalar tablolar ve de fotoğraflarınızı kullanabilirsiniz.

Odalarınızda da yine duvarlarınızı beyaz yapıp tüm eşyalarınızı da beyaz ahşap alıp aksesuarlarınızla renklendirebilir ve de camınızın kenarına mor renginde eskitme tarzında da bir dolap alıp üzerine saksılardaki beyaz papatyalarınızı koyabilirsiniz.

 

CEVAP VER