Ev Dekorasyonunda En İlginç Fikirler

0
120

Evinizi dekore ederken belli başlı tasarım fikirleri hepinizin aklına gelmektedir. Bu nedenle sıradanlıktan uzaklaşmak ve ilginç dekorasyon fikirleri bulmak herkesin istediği. Bu tarz fikirler hem modern bir havayı eve getirmekte hem de kendinize ait özel yaşam alanları oluşturmaktadır.

Geniş salonlar için parmaklık kullanın:

Eskiden beri süregelen geniş salonları ayıran uygulamayı çok daha modern bir hale getirmek elinizde. Bu tarz geniş salona sahipseniz odayı ikiye bölmek için kesin bir renk olan siyahtan faydalanabilir ve yerden tavana kadar parmaklık kullanabilirsiniz. Demirden olan karizmatik bir hava katan bu parmaklıklar diğer tarafı da gösterdiğinden salonda ferah bir hava yaratmaya da devam ediyor.

3D tasarımları evlere taşıyın:

Son yıllarda hayatımıza birçok anlamda giren 3 boyutlu tasarımları evinizde de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Belli başlı firmalar tarafından üretiken 3 boyutlu duvar panelleri ile yaşam alanınızı hareketlendirebilir ve uyguladığınız odada modern bir hakimiyet sürebilirsiniz. Sadece beyaz renkte ya da renkli olarak farklı alternatiflerden seçebilirsiniz. Ayrıca sadece duvar panellerinde değil tavanlarda da bu tarz bir tasarım yapmak mümkün.

Siyah renkten yararlanın:

Siyah dekorasyon fikirleri yeni yeni hayatımıza giren fikirler arasında. Özellikle banyolarda mat siyah renklerden çok az yararlanıyoruz. Bu nedenle siyahı kullanmalı ve mat siyahın karizmasından faydalanmalısınız. Varil şeklinde mat siyah renkte bir lavabo ilginç banyo fikirleri arasında oldukça üst sırada. Ayrıca bu tarzda varilden oluşan lavabolara siyah renkte zeminden gelen uzun armatür ekleyebilir ve banyo ışıklandırmalarında yine siyahın gücünden faydalanabilirsiniz. Siyahın hakim olduğu bu tarz banyolarda ahşabın gücü de oldukça şık bir hava katacaktır.

Dubleks ve çocuklu evler için;

Eğer dubleks bir eviniz varsa merdivenleri kullanmamanız imkansız olacaktır. Ve dubleks evlerde çocuklu olarak yaşıyorsanız çocukların hayatına eğlence katabilir, bunu yaşam alanınıza ekleyebilirsiniz. Ahşap merdiveninizin yanı başına koyacağınız kaydırak çocuklar için eğlenceli bir alan olmasının yanı sıra sizin de evinizi diğer evlerden ayıracak ve farklı bir görüntü katacaktır. Merdiven korkuluklarını merdiven ve kaydırak arasında tutarak güvenliği de sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz