Eski Evleri Yepyeni Gösteren Dekorasyon Önerileri

0
34

Sizde yıllarca içinde yaşadığınız evin artık değişmesi gerektiğini düşünüyorsanız tam olarak doğru yazımızdasınız. En güzel ev dekorları, en uygun fiyatlarla alabileceğiniz süs eşyaları sayesinde çok güzel dizaynlar yaratabilirsiniz. Tabi ki öncelikle işe evinizin dışından başlamalısınız. Evinizin dışını boyayacağınız güzel boya renkleriyle ya da en güzel taşlarla süsleyeceğiniz taş çeşitlerini seçerek ilk adımı atabilirsiniz. Evinizde eski olan ancak manevi değeri olmayan eşyaları atarak onların yerine daha güncel daha yeni ve daha çekici eşyalar da alabilirsiniz.

Bu Dekorasyon Fikirlerine Herkes Bayılıyor

Önereceğimiz güzel tüyolar sayesinde hayalinizdeki tasarımı yaratmanıza yardım edeceğiz. En güzel dekorlar sizin olsun.

  • Tek bir renk üzerine yoğunlaşmak yerine birkaç renkle çalışın. Renklerin uyumunu ayarladıktan sonra tavanı farklı bir renk, sehpa ve masaları farklı bir renk, tavanı farklı bir renk, halı ve perdeleri farklı bir renk ile dizayn edin.
  • Yaratacağınız eğitim köşenizle göz alın. Güzel bir kütüphane dekore ederek hem okuyun, hem okutun hem de ilgi çekici köşenizle huzur dolun.
  • Değişik süs eşyaları alarak hatta eski antika eşyaları alarak şıklığınıza şıklık katın.
  • En güzel boya renklerini seçerek ışıltılı sedef boylarıyla canlandırın.
  • Evinizin bir köşesini de rengarenk mis kokulu çiçeklerle süsleyin.
  • Tarzınızı yansıtacak büyük ama bir o kadar da şık ve sade duvar saatleriyle dakik biri olduğunuzu bir kez daha belli edin.
  • Mutfağınıza astıracağınız duvar kağıtları ve tablolar sayesinde huzuru anlatın.
  • Kendi odanızı süslerken, ahenkli dalgaları gösteren ve hafif rüzgâr esintisini hissettirecek duvar kağıtlarıyla görüntüyü zenginleştirin.

Tüyolardan Sonra

Bu güzel ipuçlarıyla birlikte dekore işlemlerine başlayın ve en güzel dekorları yaratın. Tüyoları bir kenara bırakıp hayallere dalın. Tarzınızı yansıtmaya yardım edecek olan arzularınızı düşünün. Nasıl bir hayaliniz varsa o hayali gerçekleştirmeye yönelin. Dekorasyonunuzu yaratmadan önce yapacaklarınızı kağıtlara en ince ayrıntılarıyla yazın. Almak istediklerinizin listesini yapın. Sonra da işe koyularak dizayn işlemlerine büyük heyecanınızla birlikte başlayın. Hayallerinize adım adım ilerlemenin vereceği mutlulukla birlikte yeni evinizde huzur dolu bir yaşam sürün.

CEVAP VER