En Şık Çocuk Odası Ranza Modelleri

0
656

Çocuk odaları bence bir ev dekore edilirken en eğlenceli, en zevkli ve rengarenk dekore edebileceğiniz alanlardır. Çocuğunuzun zevkine göre dilediğiniz oynamalar yapabileceğiniz çocuk odalarında günümüzde seçenekte oldukça fazla. Çocuk sayısı bir evde fazlalaştıkça genellikle yatak seçiminde ranza seçimi daha bir avantajlı ve daha az yer işgal ederken son zamanlarda tek kişilik çocuk odalarında da farklı model seçenekleri ile ranza modası yerleşmiş durumda.

Çocuk ranza modelleri deyince ilk aklımıza gelen iki yataklı ranza modelleri oluyor elbette. Pek çok çocuk mobilya üreticisi çocukların seveceği birbirinden farklı konseptte mobilya üretiyor. Örneğin kız çocuk odaları için prenses odaları, Barbie modelli odalar, son zamanlarda kız çocukların çok sevdikleri Elsa karakteri ya da Winxs Club odaları en çok beğeni alanlardan. Bu modeller üretilirken sadece yatak değil; gardırop, çalışma masası, halı, perde, tül ve aydınlatma gibi bir oda için ihtiyaç duyulan her şey de unutulmuyor. Eğer siz kız çocuğunuz için bu şekilde konsept bir oda satın almak istiyorsanız firmalar size yatak seçeneklerinde genellikle her model için tek kişilik yatağın yanı sıra ranza modellerini de üretiyorlar. Böylece kızlarınız için hem istediği karakterli bir oda satın alabileceğiniz gibi aynı zaman da ranzalı bir yatak alarak da yerden de tasarruf etmiş olursunuz.

Erkek çocuklar için de en çok tercih edilen çocuk odası modelleri içinde birinci sırayı kesinlikle arabalı yataklar alıyor desek yalan olmaz. Arabalı yatakların da ranza seçenekleri mevcut. Dilediğiniz yatak seçimini yaptıktan sonra odaya uygun yine tüm araba aksesuarları da düşünülmüş. Odasının büyüklüğüne göre araba motifli çalışma masası, lamba, komodin, halı, tül ve perde gibi tüm parçaları alabilirsiniz. Aynı zamanda yine erkek çocuklara özel üretilmiş korsan ya da denizci gibi üretilmiş farklı modeller de var.

Ayrıca bu ürünlerin yanı sıra ahşap ranza modelleri de son zamanlarda oldukça moda. Üst katı yatak olarak dizayn edilmiş bu modellerde genellikle tek kişilik yatak seçeneklerinde alt kısımları çalışma masası ya da oyun alanı olarak dekore edilmiş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz