En Renkli Ev Dekorasyon Örnekleri

0
99

Ev dekorasyonunda son zamanlarda canlı ve renkli bir konuma erişmek oldukça revaçta. Özellikle de evlerine hareketlilik ve biraz daha fazla hayat katmak isteyen hanımlar, dekoratif dokunuşları da bu doğrultuda şekillendirmektedir. Bu sebepten dolayı da sizler için birbirinden farklı renkli ev dekorasyonu örneklerini araştırdık. Evlerinizin hem dışına, hem de iç dekorasyonuna sağlayacağınız renkli dokunuşlar sayesinde, hem şık hem de oldukça estetik bir görünüme kavuşma olasılığınız çok yüksek olacaktır. Üstelik salon, oturma odası ve mutfak alanlarına katılacak bu dekoratif dokunuşlar, evinizdeki değeri de iki katına çıkarmış olacaktır.

Salonlarınıza ferahlık ve renk katın,

Salon duvarlarınızı tek tip bir boya modeliyle pekiştirmekten ziyade, farklı renk ve desenlere sahip duvar kağıtlarıyla süslemeye ne dersiniz? İşte bu tarz bir tercih ile evinizdeki renk uyumunu da farklı bir konuma taşıyabilirsiniz. Üstelik ortaya konulacak küçük bir sehpa, hayvan figürlü objeler ve meyve kasalarından üretilen küçük dekoratif ürünler, ortaya oldukça renkli bir salon tasarımı çıkarabilir. Televizyon ünitesinin ışıklandırmalı olması ya da ortaya sallanan sandalye seçiminde bulunulması, evlerinizdeki dekorasyon alanını daha da güçlü bir yapıda pekiştirmiş olacaktır. Bu sebepten dolayı da ev dekorasyonu için salon ilk önceliğiniz olmalı.

Koridor ve antrenizin duvarlarını boş geçmeyin,

Renkli ev dekorasyonu açısından koridor ile antre kısmı da büyük önem taşır. Bu kısma özel el yapımı tuval ve tablolarla daha hoş bir görünüm sağlamanız mümkün. Ayrıca kendi fotoğraflarınızı siyah-beyaz bir şekilde yerleştirmeniz de, oldukça özgün bir ev tasarımı oluşturur.

Balkonlarınıza canlılık katın,

Bir evin hem dış hem de iç görünümü konusunda özel olmasını sağlayan alanlardan birisi de balkonlar olmaktadır. Balkon tasarımında sizler küçük sehpalar, çiçekler ve oturma ile masa düzeni uyumu sağlayabilirsiniz. Bu uyum üzerinden ilerlediğiniz zaman zaten ortaya ilginç ve etkili bir yapı çıkacaktır.

Son olarak şunu da belirtmek isteriz ki mutfağınızın her bir alanında özel ve ahşap dokunuşlar olmalı. Bunu sağladığınız müddetçe çok daha sıcak bir etkileşime erişebilirsiniz. Hepiniz için güzel günler geçirmenizi dileriz.

color combination for house interior paints

CEVAP VER