En Güzel Kapı Süsleri Ve Tasarim Fikirleri

0
130

Ev dekorasyonunun estetik ve sevimli olması açısından kapı süsü kullanımının oldukça verimli sonuçlar oluşturduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de son dönemlerde birbirinden farklı ve rengarenk tasarımlarına sahip olan kapı süsü modelleriyle karşılaşıyoruz. Üstelik bu modeller hem ev yapımı, hem de maliyeti oldukça düşük olan ürünlerle temin edilip, üretilmektedir. Evinizin çok daha şık bir izlenimde olmasını sağlayan, aynı zamanda da dekoratif estetikliğini güçlü tutan kapı süsleri hakkında sizler için ufak fikirlerimizi derlemek istedik. Bu sayede giriş kapınız ve odalarınıza daha da hoş bir izlenim kazandırma şansı bulabilirsiniz.

İsimli çerçeve süsleri

İsimli çerçeve süsleri, özellikle de oda kapıları için ideal olabilir. Kişinin hangi odaya ait olduğunu açıkça göstermekte olan bu çerçeveler, aynı zamanda da estetiklik konusunda sade bir duruşa sahip olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra isimli çerçevelerin büyük küçük ebatları da aile bireylerinin yaşına göre şekil alabilir.

Bebek odası süsleri

Kapı süsleri açısından yeni doğan bebeklere göre tasarlanan harika seçenekler var. Özellikle kız çocukları için pembe, erkek çocuklar için mavi ile lacivert tonlarının ağırlıklı olduğu süsler tercih edilebilir. Bu süslerin küçük bebekler, arabalar ve oyuncularla desteklenmesi de ortaya çok daha tatlı sonuçlar çıkarmış olacaktır.

Keçelerden yıldız süslü kapı süsleri

Yıldız desenlerini keçen oluşturma fikri maliyet ve estetik açıdan oldukça kazançlı olabiliyor. Bu noktada da sizler keçeden oluşan yıldızlara harflerle isim oluşturabilir ya da güzel bir kapı süsü ortamı kurabilirsiniz.

Prens ve prenses kapı süsleri

Kapı süsleri genellikle çocuk odaları üzerine daha etkin sonuçlar oluşturduğu için, çocuklarınızın kapılarını prens ile prenses olarak süsleme fikri de çok hoş olabilir. Sizler kapıların genel girişlerini bu şekilde yaparak onların evdeki ortamlarını da şık bir estetikle destekleme şansı bulabilirsiniz.

Kuzu figürlü kapı süsleri

Kuzuların insan hayatında her zaman tebessüm içeren yerleri vardır. Bu noktada da sizler kapı girişlerini kuzu desenleriyle destekleyebilirsiniz. Bu odaların da, evin de çok daha şık gözükmesini sağlamış olacaktır.Hepiniz için güzel bir tasarım alanı olmasını dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz