En Güzel Banyo Lavaboları

0
144

Banyolar günden güne farklı tasarımlarda ve daha kullanışlı alanları ile dikkat çekiyor. Sadece duvar renkleri ya da aksesuarlar ile değil, banyo lavaboları ile de farklılaşan banyolar bu lavabolar sayesinde çok daha şık bir görünüme kavuşuyor. Yeni, modern ya da vintage dokunuşla banyo lavaboları seçebilir ve banyonuzu güzelleştirebilirsiniz. Birkaç lavabo önerisi:

Sofistike Banyo Lavaboları

Banyo lavaboları sadece el yıkamak için değil, farklı banyo görünümü ve şıklık için de doğru seçilmelidir. Sofistike bir havada olan ve görenler tarafından hayretle karşılanacak banyo lavabolarını banyonuzda kullanabilirsiniz. Bu lavabolara örnek olarak taşın doğal haliyle kullanıldığı lavaboları gösterebiliriz. Birkaç yuvarlak doğal taşın içinden akan su tekrar yuvarlak bir doğal taşa akarak lavaboyu oluşturuyor. Armatür olarak en minimalize kullanıma sahip olan bu lavabolar aynı zamanda hamam kurnası görünümünü de andırıyor.

Camdan Oluşan Banyo Lavaboları

Suyun tesisatının ve aktığı yerin seramik olduğu ve lavabonun tamamen camdan oluştuğu banyo lavaboları da oldukça modern durmaktadır. Kare cam formları seçebilir ya da düz tekrar seramiğin olduğu alana akan su kısmı ile mükemmel bir görünümü olan tabak formunda lavaboları seçebilirsiniz.

Tezgah Üstü Banyo Lavaboları

Son dönem modern evlerde sıkça gördüğümüz tezgah üstü banyo lavaboları tercih edebilirsiniz. Bu tarz banyo lavaboları birçok farklı malzeme ve şekilden oluşmakta olup birçok markada bulunabilmektedir. Özellikle çevre dostu bir görünüm oluşturan doğal taştan tezgah üstü banyo lavaboları doğal taşın rengi itibariyle de oldukça şık görünmektedir. Bu tarz banyo lavabolarında çini desenli olanları da seçebilir ve country bir hava yakalayabilirsiniz.

Ahşap Banyo Lavaboları

Her ne kadar ahşap birçok kişi tarafından su düşünüldüğünde kabul görmese de oldukça farklı bir görünüm oluşturan banyo lavaboları dikkat çekmektedir. Abartı tasarımlardan hoşlanmayanlar için mükemmel bir fikir olan ahşap tezgah üzerine yerleştirilen ya da ahşabın içerisine gömülen bu banyo lavaboları çekmeceli de olabilmektedir. Ahşap içine ya da üstüne yerleştirilen lavabolar birçok malzemeden oluşabilmektedir. Bakırdan doğal taşa, seramiğe kadar birçok malzeme sizleri bekliyor.

 

CEVAP VER