En Güzel Banyo El Havluları

0
269

Bir çok kadının özel zevkleri arasında olan havlu seçimi birçok marka ve model seçeneği ile kafaları karıştırırken uygun fiyata çok seçenekli ve kullanışlı havlular almamıza da olanak sağlıyor.

Banyo el havluları sık yıkandığı için öncelikle yıkamaya dayanıklı ve  kurulanma eylemine uygun emicilikte olmasına dikkat edilerek alınır.

Öncelik bu olmakla beraber banyo renklerimize uygun dekoratif olmasına da dikkat ederiz elbette , bununla beraber tamamen koton el dokuması ya da son yıllarda çok sık bahsedilen bambu havluları tercih ederiz  hemen hepsi güzel ve kullanışlı ürünlerdir.

Banyo havlusu seti  olarak aldığımız havlular çok parçalı takımlar olmasına rağmen parçaları ayırmadan sadece banyo havlusu olarak kullandığımız havlu tipleridir.

El havlusu için iki boy havlu mevcuttur banyo havlusu ölçüleri  el havlusu için   biri 50*80 cm ebatında diğeri 30*50 cm ebatındadır.

Bu havlular desenli ya da işlemeli olabilir ebatlarını seçerken kullanım durumumuza göre olanları seçmeliyiz havluyu askılıkta kullanıyorsak büyük boy lavabo yanında sepet içinde katlı ve tek kişilik olarak kullanıyorsak küçük boyları tercih etmeliyiz.

Birçok ev tekstili mağazasında sepeti ile içerisinde havluları takım olanları bulmak mümkünken kişisel tercihim olarak hasır dan üretilmiş bir sepet alarak seçilen havluların içine yerleştirilmesini tercih ederim ; hatta daha da abartarak havlu uçlarına renkli iğne oyaları yaparak oyalı yerleri üste gelecek şekilde katlayıp kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

En ucuz banyo havlularını ev tekstili mağazalarının aylık ve haftalık kampanyalarını takip ederek satın alabilirsiniz ; bu indirimlerde mükemmel fiyatlara çok iyi el ve banyo havlularına sahip olabilirsiniz.

El havlularında yumuşaklığı açısından en çok tercih edilen çeşitler içerisinde kadife ve bambu olanlardır ; yıkama esnasında hijyeni ve leke tutmaması açısından bambular tercih edilse de yumuşaklık bakımından uzun yıllardır kadife havluların yerini alamamışlardır.

Renklilik ve desen konusunda da koton havlulara göre daha iyi tasarımlara sahip olan bambu ve kadife havluların üzerileri işli modelleri de mevcuttur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz