En Çok Tercih Edilen Mutfak Dolapları

0
560

Evlerimizde en çok zamanımızı geçirdiğimiz yer olan mutfak dolaplarını seçerken ; hem şık hemde temizliği kolay olan derli toplu modelleri tercih ederiz.

Bu hem yaşantımızı kolaylaştırırken hem de mutfakta kaliteli zaman geçirmemizi sağlar.

Mutfak araç gereçlerinin tamamını alan geniş dolaplar olması dağınıklığı önler iş gücümüzü artırır.

Mutfak dolabı modelleri 2017 arasında ankastre mutfak dolapları ve lake mutfak dolapları çoğunlukta yer alıyor.

Yaşam tarzı sitelere kayan ve toplu yaşamı tercih eden insanlar çoğaldıkça mutfak dekorasyonu da sade kullanışlı ve tekdüze bir hal aldı elbette kentsel dönüşüm adı altında yapılan binalar da ankastre mutfak kullanımını çoğaltarak 2017 yılında en çok satılan ve en çok tercih edilen mutfak dolapları olarak yerini almasını sağladı.

Bu ankastre mutfak dolaplarında küçük mekanları kullanışlı ve yer bakımından zengin olan ankastre mutfaklarda beyaz eşyaların tümünü içerisine alacak şekilde bir dizayn ve kap kaçak dolaplarının dışında kuru erzak bölümleri de mevcut olduğundan ister ayrı bir mutfak isterse amerikan mutfak olsun daha düzenli ve şık mutfaklar elde ediliyor.

En kullanışlı mutfak dolabı rengi  ; Mutfak için en ideal mutfak dolabı rengi beyaz olmasına rağmen temizlik açısından dezavantaj sağlar bu sebeple antrasit ve ya açık gri renk kullanımı ya da ekru ve kahve karışımı mutfak dolaplarını tercih etmek üst dolaplarda ekru alt dolaplarda kahverengi kullanılmış olanları en ideal olanlarıdır.

Çok nadir de olsa ekru siyah ya da ekru mor renkler de lake mutfak dolapları da kullanılabiliyor lake oldukları için silinmesi ve temizliği daha kolay hijyen oranı daha yüksek olabiliyor , 2017 yılında lake mutfak dolaplarında dolap kapakları üzerine desen çalışması yapılmış çok renkli olanları da mevcut renkliliği seviyorsanız  tam sizin mutfağınıza göre olabilir.

En güzel mutfak dolabı modelleri arasın da masif ve ahşap olanların tasarımları çok etkileyici görünüyor bu malzemelerden yapılan mutfak dolaplarında hazır olanlardan ziyade mutfak metrekarenizi verip katalogdan renk seçerek özel tasarım yaptırılanlar daha kullanışlı  görünüyor.

Mekanı daha işlevsel kullandıkları için mutfak dolaplarınızın düzeni ankastre beyaz eşyalarınızın yerleşimi daha ergonomik olacaktır.

Kullanılan malzemeden daha çok dekorasyonu düzgün yapılmış mutfak dolapları her zaman daha iyi olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz