Duvarlarınıza Hayat Verin En Şık Tablolar

0
47

Ev dekore ederken ya da yeni bir eve sahip olurken dikkat ettiğimiz çok fazla ayrıntı bulunmaktadır. Her insan kendi evini kendi zevkine göre dizayn etmek ister. Tüm bunları yaparken her ayrıntıyı düşünerek hareket etmeye dikkat eder. Duvar renginden tutunda halı desenine kadar her şeyi tek tek hayallerine göre düzenlemek ister. Peki, bir duvar dekorunu düşündüğünüz de aklınıza ne geliyor? Belki sadece duvar rengi ya da boya seçerek işleme koyulmak geliyordur aklınıza. Ama sadece bundan ibaret değildir duvar dekorları.

Duvarların Güzelliğini Bu Şıklıklara Borçluyuz

Tabi ki duvar boyası da çok önemli bir unsur olmaktadır. Çünkü duvar rengi bile insanı psikolojik açıdan rahatlatabiliyor ya da aksine bunaltabiliyordur. İşte bu yüzden iç açıcı, göze fazla çarpan değil de sade ve şıklığıyla ilgi çeken renkler seçilmelidir.

  • Sade bir renk seçerek üzerine yaptıracağınız sedefli (süngerlerle basılan desenler) boyalar kullanarak duvarınızı canlandırabilirsiniz.
  • En tarz tabloları ve bir o kadar da sade ve akıcı olan tabloları seçerek ve duvarınıza asarak da güzel bir ahenk yaratabilirsiniz.
  • En kaliteli ve en güzel desen çıkartmalarını alarak duvarlarınıza yapıştırabilirsiniz.
  • Resim yapmayı seviyorsanız ya da seviyorsanız ama yetenekli değilseniz, yetenekli olan birine duvar resimleri çizdirerek de canlı bir görüntü elde edebilirsiniz.
  • Gözü yormayan dinlendirici ve hoş görüntülere sahip olan ışıklandırmalarla duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.
  • Sevdiğiniz karakterlerin ya da ünlülerin resimlerini asarak ya da çizerek bir resim köşesi oluşturabilirsiniz.
  • Hatta tüm bunların dışında da rengârenk boyama işlemi yaparak da değişik bir o kadar da ilgi çekici bir hava yaratabilirsiniz.

Saymakla bitmeyecek kadar çok duvar dekorasyonları var. Kendi zevklerinizle oluşturacağınız her detay güzel olsun istiyorsanız daha yaratıcı olarak da yeni şeyler tasarlayabilirsiniz ve tüm bu özellikleri dikkate alarak güzel bir dekorasyon yaratarak en gözde evlerden birine sahip olabilirsiniz. Şimdi hayalleri bir kenara bırakarak gerçekleştirme yollarına girmenin tam vakti! Artık Kendi dizaynınızı oluşturmak çok kolay. Bu nedenle sizde hayallerinizi ve tarzınızı evinize yansıtın.

CEVAP VER