Duvar Etiketlerinin Bebek ve Çocuk Odasında Kullanımı

0
21

Duvar etiketleri, son yıllarda özellikle bebek ve çocuk odalarında kendine popüler bir kullanım alanı buldu. Bebek ve çocuk odalarını dekore etmek isteyen ebeveynler, çeşitli stickerlardan yararlanarak odalarını hem şık, hem de modern ve eğlenceli bir görünüme kavuşturmaktadır. Peki bebeklerinizin hayal dünyalarına katkıda bulunacağınız bu bebek odası stickerları nereden alınır?

Bu stickerlar internette bir çok yapı malzemesi satılan siteden alınabileceği gibi bu sitelerin büyük marketlerinden de rahatlıkla bulunabilir. Bunun dışında ev dekorasyon ürünleri dahil bir çok ürün satan büyük alışveriş sitelerinde ve sadece ev ürünleri satan sitelerde de bu stickerlardan vardır. Ayrıca duvar kağıdı satan büyük nalburlarda da bu stickerları bulabileceğiniz gibi bilgisayarda kendi oluşturduğunuz şablonları, baskı merkezlerinden sticker şeklinde bastırabilirsiniz.

Bebeğiniz için en güzelini ve onu en mutlu edeni isterken bir anda büyük meblalarla da karşılaşabilmeniz olası. Çok büyük paralar dökerek bu süsleri satın almanın dışında, bu tarz süsleri kendiniz de yaparak hem emeğinizi ve sevginizi katmış, hem de daha ekonomik çözümler üretmiş olursunuz. Bebek odası duvar süsleri yapılışı itibariyle çok zor bir işlem değildir. Bebeğiniz büyüdükçe ve yaptığınız süslere farklı anlamlar yükledikçe, ona daha huzurlu bir ortam yaratma amacında olduğumuz için yaratıcı ve sevimli süsler yapabilirsiniz.

Bebeğinizin ismini, ilgisini çekebilecek bir renk font üzerine yazabilirsiniz. Duvar etiketlerini canlı renklerden seçerek, hayal dünyasının gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Bunun dışında keçe, tül, kasnak, minik kumaşlar ve daha bir çok malzeme ile yapabileceğiniz kuş motifleri, tavandan inen minik kalpler, uğur böcekleri veya yağmur damlaları vb. desenler bebeğinizin gelişimine katkıda bulunacaktır. Bunun dışında kasnaklara yerleştirilen kumaşlara işlediğiniz renkli ve tatlı işlemeler de şık bir görünüm yaratacaktır.

Çocuk odası duvar stickerları ise bebek odalarından ayrılır. Daha detaylı görseller barındıran stickerlar, bebeklere göre her şeyi daha detaylı incelemeyi seven çocukların ilgisini daha çok çekecektir. Sevdiği çizgi film kahramanlarının veya oyuncaklarının görsellerini duvarlarda görmek duygusal gelişimlerine katkıda bulunacaktır. Dilerseniz siz de bu stickerlardan kendiniz bastırarak kendi tasarımlarınızı çocukların odalarında sergileyebilirsiniz.

CEVAP VER