Çocuk Odası Dekorasyonunuz için Duvar Etiketleri Kullanın

0
11

Dünyanın en sevimli ve en güzel odası olmasını istediğimiz odalar şüphesiz ki çocuk odaları. Çocukların oyun oynadığı, büyüdüğü, hayal kurduğu alan olan bu odanın dekorasyonu ve dekorasyonda kullanılacak parçalar her şeyden çok önemlidir. Çocuk psikolojisi ve hayal dünyası fazlasıyla değişken, isteklerine yetişmek ise biraz imkânsız gibidir. Mobilya sticker, duvar sticker ve posterler, etiketler, çerçeveler ve daha birçok şey.

Çocuklarınızın ve sizin istek ve zevkleriniz doğrultusunda oluşturulan bu odalara renk katmayı çok fazla isteriz. Örneğin çocuklarınızın yaptığı resimleri duvarlara asabilirsiniz. Bu ona yaptığı her şeyin bir değeri olduğunu anlatır ve kendini değerli hissettirir. Yaptığı resimlerin yanına ise modern çerçevelerin içindeki, yine çocuğunuzun hayal gücü doğrultusunda içlerine koyacağınız resimler ile ona daha iyisini yapabileceğini gösterebilir ve hayal gücünü daha da geliştirebilirsiniz.

Tavana asılan ve gece parlayan yıldızları bilmeyen yoktur herhalde. Duvar sticker olarak geçen bu yıldızlar, gökyüzünü görmeyen evlerde adeta geceyi yaşatır çocuklara. Uzun yıllardır gündemde olan ve hiç değişmeyen bu yıldızları herkes sever. Çocukların hayal dünyaları için ve de gece uykuya dalarken daha kolay bir süreç geçirebilmek için size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda dekoratif bir görüntüye de sahip olan bu yıldızları kullanmak sizin için hem uyku sürecinde, hem zihinsel gelişimde hem de dekoratif anlamda çok fazla fayda sağlayacaktır.

Bir de çizgi film sticker olarak geçen stickerlar var. Çocukların en sevdiği karakterlerden oluşur bu stickerlar. Batman, Süpermen, örümcek adam, arabalar filmin içerisinde yer alan Şimşek McQueen, Mater erkek çocukları için vazgeçilmezdir. Ya da sadece arabalar bile onların hayal dünyasını oluşturur. Kız çocukları içinse aşkı anlatan ve yaşayan Mickey Mouse ve bir tanecik eşi Minnie Mouse, karlar ülkesinde buz kraliçesi Elsa, çizgi filmlerin prensesi Niloya, masal kahramanları prenseslerimiz, onların hayal dünyasını oluşturur. Ve etraflarında görmek isterler. Sizde bu stickerlardan yararlanarak onların oyun ve uyku alanlarını onların sevdikleri ile rahatça süsleyebilirsiniz. Mobilyalara, duvarlara ve ya defterlere yapıştırılan bu stickerları istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

CEVAP VER