Çalışma Odanıza Farklı Bir Hava Katacak Tablolar

0
237

Çalışma odamızın dekorasyonu oda büyüklüğü ve kendi zevkimizi yansıtacak renkler ve rahat edebileceğimiz dokuda mobilyalarla olmalıdır. Genellikle de böyle bir dekorasyonu tercih ederiz.

Kullanım kolaylığı olan bir çalışma masası geniş ve ışık alan bir oda yada iyi bir aydınlatma bir de rahat çalışma sandalyesi bir konsol ve oda büyüklüğüne uygun bir dolap kitap ya da eşyalarımızı koyabileceğimiz içimizi açan, seyahatlerimizden aldığımız küçük objeleri koyabileceğimiz bir dolap ve raflar kullanılabilir. Bunun dışında kalan duvarlarımızı dekoratif tablolarla dekore edebiliriz. Bu tablolar koleksiyonunu yaptığımız özel ürünler olabileceği gibi siradan ve renkli kanvas baskılarda olabilir.

Maaliyet olarak daha ucuz bir çalışma odası döşemeyi düşünüyorsak tablolar konusunda da taklit olan baskı resimleri kullanabiliriz. Ayrıca çalışma odası dekorasyon örnekleri  arasında da görebileceğimiz modern odalarda kullanılan tablolar da mobilya tarzına yakın modern ve çerçevesiz olanlardır. Hem soğuk çalışma odası havasını yumşatır hem de renklilik katar.

Bunun yanı sıra klasik mobilyadan yana iseniz ve tarih merakınız da varsa bakır ve pirinçten yapılmış at alınlığı, nal ya da zırh gibi tabloları tercih edebilirsiniz. Genelin dışına çıkan bu tasarımlar çalışma odanıza sıradışı bir görünüm katacaktır.

Çalışma odası dekorasyonu ev  daha çok çalıştığınız alanı ilgilendirmeyen anımsatmayan tabloları evdeki çalışma odalarımızda kullanırız. Ofisimizdeki kişisel çalışma odamız kişisel zevkimizin dışında yaptığımız işi de yansıtacak incelikler ve renkler taşır taşımalıdır. Mesela reklam ve tanıtım işi yapıyorsanız ofisinizdeki çalışma odanızda en başarılı olan kampanyalarınızın tanıtım bröşürlerini çerçeveleterek kullanabilirsiniz. Birçok kimse de çalışma odası tablolarında bunları kullanıyor hem çalışma azimlerini artırmak hem de varolandan daha verimli işler yapmak için itici bir güç oluşturuyor.

Çalışma odası nasıl olmalı  herşeyden önce çalışma odası keyif alarak çalışabileceğiniz bir dekorasyona sahip ve aydınlık olmalı. Diğer detaylar seçmiş olduğunuz klasik ya da modern tasarımlara göre çalışma odası dekorasyonunda anlatıldığı gibi olacaktır. Geleneksel dşünceye yakın tarihe merak duyan biriyseniz kesinlikle hem klasik hem de modern çalışma odanızda kullanabileceğiniz minyatür tablolarla süslü olmalıdır. Hem kıymetli bir koleksiyon başlamak için hem de sofistike havası olan bir çalışma odasına sahip olmanız için kaliteli ve bir öyküsü olan tabloları tercih etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz