Banyolarınızın Şıklığına Şıklık Katacak Sabunluk Modelleri

0
259

Banyolarımız renkleri dekorasyonu ve temizliği ile iç açıcı ve şık görünür ; kapısı açıldığında gurur duyarız ya da zevkle banyomuzda vakit geçirir ve keyif alırız bu bütünlüğü tamamladığımız küçük dekoratif objeler çiçekler ve havlu sepetleri önemlidir elbette ama diş fırçamızı ya da kullandığımız el  sabununu  yerleştirdiğimiz sabunluklar detay olarak görünse de bütünlüğü tamamlayan önemli parçalardır.

Katı sabunluk çeşitleri içerisinde banyo rengimize ve banyo tasarımımıza en uygun olan modelleri seçmek hatta özel tasarım katı sabunluklardan seçmek hem çok keyifli bir iş hem de kişiliğimizi yansıtacak inceliklerdendir.

Klasik bir banyo tasarımına sahipsek çini atölyelerinde kişiye özel tasarımlardan seçimler yapabilirsiniz hem çok zarif hem de sadece size özel bir sabunluğunuz olur.

Yanlız yaşayan biriyseniz kendi burcunuzun kabartması olan bir sabunluk ya da en sevdiğiniz çizgi romanının üzerinde olduğu bir çini sabunluk ,ya da geleneksel sanatlar içerisinden motifler taşıyan çini bir sabunluk çok uygun olacaktır.

Duvara monte sıvı sabunluk modelleri de modern banyolar için çok kullanışlı temizliği ve dolumu çok kolay olan duvara monte sıvı ya da köpük sabunluk modellerinin son dönem tasarımlarıda hem renkli hem de sıradışı  lavabo üzeri ya da banyo tezgahı üzerinde herhangi bir obje bulundurmak istemiyorsanız bu duvara monte tasarımlar tam size göre ve modern banyolarla da çok uyumlu.

Cam sıvı sabunluk  çeşitleri her tip banyoya ve renge uyum sağladıkları için en çok tercih edilen sabunluklar arasında.

hemen her banyo malzemesi satılan markette rastlayabileceğimiz cam sıvı sabunlukların bir çok modeli mevcut yuvarlak hatlara sahip olanlardan tutunda çok modern tasarlanmış farklı köşeli olan sıradışı tasarımları da var.

Sadelikten yana iseniz saydam cam olanları tercih edebilirsiniz .

Seramik olan sıvı sabunluk modelleri  de banyo tezgahı üzerinde çok dekoratif görünüyor, seramik olan sıvı sabunluklar da hem sıvı hemde katı sabun için ikili takım kullanmanız  görüntü estetiği açısından sizi tatmin edici olacaktır.

Sıvı sabunluk modellerini seçerken tasarımının yanı sıra üzerinde kullanılmış olan metal bölümünü de banyo aksesuarlarınıza uygun metalden seçmelisiniz bunu göz ardı etmezseniz banyonuzun küçük parçalarla daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz