Banyolarınız İçin En Güzel Çöp Kovaları

0
159

Banyo; kendinizi evde en rahat ve en özel hissettiğiniz odalardan biridir. Diğer odaların yanında banyonun kendine özgü bir krallığı vardır. Aynadan duşa kabine, havludan tuvalet kâğıdına kadar her bir parçası itinayla seçilir. Böylece hayalinizdeki banyoya bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Peki ya çöp kovaları? İster plastik çöp kovası olsun ister sensörlü, onlarda birer aksesuar değil midir?

Ucuz Şıklık

Plastik çöp kovaları sıradanlık içeriyormuş gibi görünse de onlara derinlik ve banyonuzun bir parçası haline getirmek tamamen sizin elinizde. Nasıl mı? Kendi zevkinize göre tasarladığınız banyonuzun, aksesuarlarına ve duvar rengine uygun plastik kovayı satın alarak banyonuzdaki en uygun yere koyabilirsiniz.

Aynı zamanda almış olduğunuz kovaya farklı figür ve objeler yapıştırarak ya da kovanızın rengine karşıt bir renkle motifler çizerek kendinizi yansıtabilirsiniz.

Pahalı Şıklık

Sensörlü çöp kovası oldukça havalı duran bir tasarımdır. Mekanik bir görünüme sahip olması onu oldukça gizemli yapmaktadır. İlk bakışta kullanımı gözü korkutsa da oldukça basittir. Bu tarz çöp kovalarının üstünde sensör bulunur.

Bu sensörün önüne herhangi bir cisim veya el yaklaştığında kapak 0,5-0,6 saniye gecikmeli olarak açılmaktadır. İşiniz bittikten sonra ise kapak 5-6 saniye içerisinde kapanacaktır. Bu sensörler çöp kovasının kalitesine göre 15 cm kadar uzaklıktan algılanabilir. Eğer teknolojik bir tasarım seviyorsanız, banyonuzdaki çöp kovası neden sensörlü olmasın?

Çöp Kovası Fiyatları

Şık bir tasarım kadar çöp kovası fiyatları da oldukça önemlidir. Plastik çöp kovası fiyatları sensörlü ve pedallı çöp kovalarına göre daha uygun fiyatlardadır. Sensörlü çöp kovaları 100-350 TL arasında değişirken pedallı çöp kovaları 30-100 TL arasında, plastik çöp kovaları ise 7-90 TL arasında değişmektedir.

Fiyatlandırmada kullanılan materyal kadar boy ve ebatlar da önemlidir. Ayrıca tercih edilen markada fiyata etki etmektedir.

Hangi markayı, hangi tasarımı, hangi modeli tercih ederseniz edin önemli olan sizin banyonuza en çok yakışanı bulmaktır.

Banyonuzla ne kadar uyumlu olduğu ve sizi ne kadar yansıttığı önemlidir. Diğer aksesuarlar kadar çöp kovaları da şık bir banyo için şarttır.

CEVAP VER