Banyolarda Duvar Kağıdı Kullanım Önerileri

0
435

Evinizin her odasını boyadınız ya da duvar kağıdı ile kapladınız. Tek bir alan kaldı, o da banyolarınız. Ancak banyo da boyanacak mı demeyin, tabi ki banyonuzun da değişikliğe ihtiyacı olacak. Bu ihtiyaç hem sizin yenilenmenize iyi gelecek hem de banyonuzun yenilenmesini sağlayacak.

Banyonuzun ufak bir dokunuşa ihtiyacı olduğunda işe sadece banyo dolabı ve klozet takımından başlamayın. Bu defa köklü bir değişiklik yapın ve banyonuzun duvarlarını yenileyin. Banyolarda son dönemlerin modası olarak karşımıza duvar kağıtları çıkmaktadır. Duvar kağıtları dediğimizde sakın adına aldanmayın, banyoda kullanacağınız duvar kağıtları ıslak zeminde kullanılan duvar kağıtları.

Banyo için ıslak zeminde kullanılabilen duvar kağıtları…

Banyonuzda kullandığınız duvar kağıtları tamamen sizin zevkinizi yansıtmayı ve kullanım kolaylığınızı amaçlamıştır. Çünkü banyo kişinin en özel alanlarından biridir ve herkeste olduğu gibi standart bir banyo sizi yansıtmayacaktır. Bu nedenle son dönemlerin en çok tercih edilen duvar aksesuarları, suya dayanıklı banyo duvar kağıtları olarak karşımıza çıkar.
Islak zemin duvar kağıt seçenekleri…


Suya dayanıklı duvar kağıtları ile hem sıcaklık hem de ıslak zeminden kaynaklı sorunlar yaşamayacaksınız. Islak zemin duvar kağıtları vinil modelleri banyolar için en çok tercih edilenleridir. Bu duvar kağıdı modelleri ile dilerseniz banyonuzda doğal taş görünümü elde edebilir, dilerseniz mermer bir banyo görseli meydana getirebilir ve hamam rahatlığı ile geleneğini buluşturabilirsiniz.


Banyolar için duvar kağıdı seçiminizde dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlileri ıslak zeminde kullanılabilmesi ve hem ısıya hem de neme dayanıklı olmasıdır. Bu özellikleri üzerinde toplayan duvar kağıtları arasından en çok tercih edilenleri doğal taş görünümlüleri olmakla beraber, 3 boyutlu görsel şölen oluşturanları da tercih edilen modeller arasındadır. Çünkü 3 boyutlu duvar kağıtlarının ortaya çıkardığı ferah ve geniş görünüm sayesinde, tabiri caizse banyolarınız nefes alacak.


Özellikle de küçük banyolarda tercih edilen 3 boyutlu duvar kağıtlarının en çok tercih edilenleri deniz ferahlığını yansıtan duvar kağıtlarıdır. Aynı zamanda kendinizi bir okyanusun derinliğinde hissedeceğiniz banyonuzda, dilerseniz bir duvarı kağıt ile kaplayacağınız gibi dilerseniz de her duvarı kaplayabilirsiniz.

http://www.accorhotels.com/8844

Renovation Ideas For Small Bathrooms 10 2015 Small Bathroom inside proportions 1024 X 768 – Bathroom Ideas

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz