Bahçeniz için Salıncak Modelleri

0
229

Salıncaklar çocuklar kadar büyüklerinde keyif aldığı bahçelerin olmazsa olmazları hem dinlendiren hem eğlendiren muhteşem bir araçtır. Bahçe salıncaksız olmaz elbette; ancak kurulan salıncağın bahçenizi daha da güzel göstermesi ve zevkinize, tercihinize uygun olması da önemlidir.

Bahçe Salıncakları

Bahçe de hem keyifli vakit geçirirken dinleneceğimiz bahçe salıncaklarına birlikte göz atalım.

  • Hamaklar kullanışlı, kolay kurulan ve her bütçeye uygun olan en çok tercih edilen modellerdir.
  • 3 kişilik dilerseniz 2 kişilik modellerini bulabileceğiniz desen ve rengine kendiniz karar verebileceğiniz geniş bahçe salıncakları sabit olmaları bakımından kolaylık sağlamakla birlikte size uzanma ve sallanarak uyuma imkânını da sunuyor. Üstünün kapalı olması da sizleri gölge arama derdinden kurtarıyor.
  • Çiçek desenli, ahşap, çizgili, demir ayaklı, bakır çeşitleri ve renk seçenekleriyle bahçe salıncakları sizlere sınırsız seçenek imkânı sunmaktadır.

Bebekler için dahi hamaklar mevcuttur:

  • Svava salıncak modeli çok kullanışlı ve çok tercih edilen bir modeldir.
  • Bir de kanguru modelindeki salıncaklar var, tabii çocukların sevdiği ve çok seveceği bir modeldir.

Bildiğimiz basit salıncak modellerini de pikniklerde ya da her ihtiyacımız olduğunda elimiz altında olan kolayca kurulan bir modeldir.

Davul Salıncak

Davul salıncakların sabit olmayan taşınır özellikli dilediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz modelleri sabit modelle göre daha kullanışlı olabilir canınız sıkıldığı zaman askısı sayesinde yerini değiştirebilirsiniz. Tabii ki bahçenizde bir ağaç benzeri bir malzemeye sahipseniz kurulumunu oraya da yapabilirsiniz.

Davul gibi yuvarlak olan bu modelimizde diğer salıncak modelleri gibi oldukça kullanışlıdır, arkası desteklidir. Çocukların düşme tehlikesini ortadan kaldırdığı gibi sizin arkanıza yaslanarak rahatlamanızı sağlayan çok güzel bir üründür.

Armut Salıncak

Armut salıncaklar askılıdır. Kurukum gerektirmez dilediğiniz yere konumlandırabileceğiniz bir üründür. Yerinin sabitlik gerektirmemesi ve içine oturduğunuzda rahatlayabileceğiniz hatta uyuyabileceğiniz çocuklarınız için hiçbir tehlikesi olmayan şık ve kullanışlı bir ürün olmasıyla göz doldurmaktadır.

Armut salıncak modelleri mevcuttur otantik severler için ya da spor şıklık arayanlar için konforu da bir arada her zevke uygun modellerle karşımıza çıkmaktadır. Yukarı doğru daralan kullanışlı bir modeldir.

CEVAP VER