Bahçe Mobilyalarında İlham Verecek 7 Tasarım

0
33

Dekorasyon günden güne daha da önem kazanan ve birçok alan da bulunan mekanın havasını doğru adımlar atarak değiştirmenizi sağlamaktadır. Dekorasyon konusun da bir çok kişi gün geçtikçe daha da bilgi sahibi olup mimara gerek kalmadan kendi kendine dekore edebilme kapasitesine rahat bir şekilde gelmeye başlamıştır. Dekorasyon denilince akla ilk gelen evler olsa da bahçeli evler de ki bahçe dekorasyonu da çok fazla önem arz etmeye başlamış ve bahçenin birden bire havasını değiştirebilecek dekorasyon olarak kullanılmaya başlanmıştır. İşte bahçe mobilyaları için size ilham verecek yedi tasarım:

Ağaçlarınızla Uyumlu Renkler de Mobilyalar Seçmek

Eğer siz de ağaçlarınızla uyumlu olabilecek mobilyalar seçer iseniz çok daha güzel bir hava yakalayabilirsiniz. Eğer ağaçlarınız bahar da mor rekler de çiçek açıyor ise altına alacağınız mor renkte bir mobilya gerçekten de evinizin bahçesin de çok iyi bir hava katacaktır. Eğer tamamen mor aldığınız zaman eviniz çok fazla boğulacaksa sade bir mobilya üzerine mor renkte yastıklar da alabilirsiniz.

Sallanan Sandalye ya da Salıncak

Bahçelerin olmaz ise olması salıncaklardır. Siz de bahçenize alacağınız salıncak ve ya da sallanan sandalye gibi değişik tarzlar da mobilya almanız sizin bahçenizi çok daha fazla farklı bir hava katacaktır.

Bahçe Mobilyalarınızı Renklendirin

Tek bir renge ve ya da koyu renklere düşmek bahçenizi çok daha neşesiz bir hale getirecektir. Bu yüzden de siz de bahçenize mobilya alır iken renkli alabilirsiniz.

Dekorasyon Mobilya Tercih Edin

Sıradanlıktan çıkan değişik tarz da mobilya tercihinde bulununabilirsiniz.

Farklı Renkleri Bir Araya Getirin

Bahçe mobilyaların da farklı renkleri bir araya getirerek siz de fark yaratabilirsiniz.

Masa Tercihiniz Bahçeye Uyumlu Olsun

Dekorasyon bahçe masası tercih eder iken yağmur çamur gibi dış faktörleri önemseyerek almaya çalışın.

Bahçe Mobilyalarını Dayanıklı Alın

Dış faktörlere maruz kalan mobilyaların uzun ömürlü olması için dayanıklı mobilyalar almanız önemlidir.

CEVAP VER