Avantgarde Tv Üniteleri Modelleri

0
286

Sözlük karşılığı yenilikçi olarak bilinen avantgart kelimesi mobilya sektöründe de yerini almaktadır. Modern ve değişik şekilli ürünleri bizlere sunmaktadır. TV ünitelerimize bu şekilde biçimlendirince ortaya çok estetik bir görünüm çıkmaktadır.

LCD televizyonların artmasıyla birlikte bizlerde mecburi olarak bir televizyon ünitesine ihtiyaç duymaktayız. Seçeceğimiz güzel bir üniteyle evimizin dekoratifliğine ayrı bir hava katabiliriz. Peki bizim seçimlerimiz ne yönde olmalı. Öncelikle gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirim ki bu tv üniteleri hem modern hem de klasik dekorasyona uyumlu ve ayrı bir estetiklik katmakta. Çünkü avangard tv üniteleri hem modern hem de klasik bir görünüme sahiptir.

Özellikle klasik tarzı günümüz tarzına uyarlayan mobilyacılarımız ortaya harika mobilyalar çıkarmaktadırlar. Modern seçim bir çok ürün görmekteyiz. Bunların şuanda en popüler olanı ise arka tarafları yuvarlak ön kesimleri ise kare olan model hem modern ve ihtişamlı görünmektedir. Bizde evlerimiz için bu seçimlerde bulunarak evimize ayrı bir hava katabiliriz.

Yine küçük evlerimiz için seçeceğimiz tv ünitemiz çok gösterişli ve abartılı boyutları olmaksızın daha küçük sade bir model seçip evimizin o bölgesinin abartılı görünmesinden kaçınmalıyız. Renk olarak kullanacağımız yine beyaz renk başta olmak üzere kullanacağımız açık renkler hem abartısız bir görüntü hem de o olanı görünüm olarak büyük gösterecektir. Klasik tarz sevenlerimiz için özellikle klasik tarzı gönümüz tarzına uyarlayıp mobilyacıların çıkardıkları modeller bu konuda bize yardımcı olacaktır. Evimiz büyükse ve gösterişten hoşlanıyorsak da yine dikkat etmemiz gerek evimizin salonunun dekoratifliğine en uygun olan tv ünitesini seçmeliyiz. Özellikle bu konuda ortamda bulunan halımız, koltuklarımızı, ve ortamdaki aydınlatma sistemimizi göz ardı edemeyiz.

Avangarde Tv üniteleri Özellikleri

  • LCD televizyonların rahatlıkla duvara monte edebilen bir sistemdir.
  • Daha kullanılabilir ve dinamik bir görüntüye sahip olması
  • Klasik ve modern dekorasyona tamamen uyum göstermesi
  • Televizyonumuz ile bir bütünlük oluşturması
  • Özellikle kullanacağımız beyaz, kırık beyaz , krem rengi modern tasarımımıza uyum göstermektedir.
  • Hemen hemen her türlü renkle uyum göstermesi
  • Tv ünitemizin üzerinde kullanacağımız yardımcı aksesuarla birlikte bize depolama avantajı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz