Antre Dekorasyonunda Cesur Renkler İle Misafirlerinizi Şaşırtın

0
41

Antre sözcüğü Türkçe’de giriş anlamına gelir. Evin girişinde genelde ayakkabılık ve portmanto olur. Bu çok klasiktir. Fakat evin giriş dekorasyonu oldukça önemlidir. Günümüzde antre dekorasyonu gelişmektedir. Evin girişi kitapların özeti gibidir. Bu nedenle antre için gerekli özen gösterilmelidir. İyi bir giriş, iyi bir atmosfer oluşturur. Salon veya oturma odası bu giriş nedeniyle sönük kalabilir.

Ev dekorasyonu denildiğinde antre de dekore edilmelidir. Antre dekorasyon fikirleri giderek zenginleşmektedir. Üzerinde yazı olan antre fikirleri, misafirleri karşılamada eğlenceli bir hal alır. Son günlerde değişik tasarımlar antre üzerinde uygulanmaktadır. Antre dekorasyonu büyük bir kitleye ulaşmıştır. İnsanlar antrelerini evin diğer odaları kadar önemsemekte, hayallerindekini hayatlarına yansıtmaya çalışmışlardır.

Misafirlere Eğlenceli Bir Merhaba

Yeni yapılan binaların antresi oldukça küçük ve dar bir alandır. Bu alanda misafirlerinize sunabileceğini değişik fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Klasik renklerden uzaklaşıp insanlara alışılmışın dışında gelen renklerle misafirlerin dikkatini çekebilirsiniz. Veya ev dekorasyonunda kullanılan klasik aksesuarların dışında insanlara sürpriz niteliğinde bir obje oldukça ilginç olacaktır. Örneğin bir bisiklet örneği oldukça ilgi görmüştür. Bu tarz objelerle dikkat dağıttığınız gibi, insanlara değişik bir giriş deneyimi yaşatırsınız.

Klasik Dekorasyon ile Saray Şıklığı

Klasik dekorasyon her yaşta ve her zamanda vazgeçilmezdir. Klasik tasarımlar ile misafirlerinize mükemmel bir giriş sağlayabilirsiniz. Antre tasarımları çok çeşitli olmakla birlikte klasikten vazgeçemeyenler için gösterişli tasarımlar tercih edilir.Klasik tasarımlarda altın rengi çok sık kullanılmaktadır. Eski zamanlarda ihtişamlı ve gösterişli saray şıklığını yakalayabilirsiniz. Özellikle klasik dekorasyonlarda ayna faktörü tercih edilmektedir. Aynanın önünde şık vazolar ve süs eşyaları da eklenebilir.

Antre Duvar Yazıları

Antre dekorasyon fikirleri yaratıcılıkta sınır tanımamaktadır. Antre dekorasyonunda trend olan duvar yazıları hem misafirlerinizi gülümsetir, hem de evin enerjisini arttırır. Girişte bir duvar veya tahta eklentisine, hoşgeldiniz gibi mesajlar yazılabilir. Evin sempatik duruşu bu girişler enerjiyi yükseltmektedir. Antre fikirleri yaratıcılıkla genişletilebilir. Evinizin her köşesini ve özellikle girişini hayalinizdeki gibi yapabilirsiniz. Çok maliyetli olabildiği gibi bütçenize uygun tasarımlar mevcuttur.

CEVAP VER