Ahşap Tutkunları İçin Göz Alıcı Mobilyalar

0
72

Ev dekorasyonu bireylerin motivasyonunu ve enerjisini etkiler. Mutlu bir güne uyanmanın ilk formülü, kendi zevkinize göre dekore edebildiğiniz evinizdir. Ev dekorasyona verilen önem giderek artmaktadır. Dekorasyon fikirleri internet sitelerinden, bloglardan ve dergilerden bulunabildiği için insanlar yeni tasarımları ilgiyle takip etmektedir. Ev dekorasyonunda modern çizgiler tercih edildiği gibi nostalji parçalar da dikkat çekmektedir. Modern mobilyalarda ahşap malzeme tercih edilmektedir. Ahşap mobilya dekorasyon fikirleri modern mobilyalarla ahşap malzemenin birleşmesiyle oluşur. Oturma odası gruplarında, yatak odasında ve evinizin her köşesinde ahşap mobilyalar göz dolduracaktır. En ilgi çeken ve şık ahşap tasarım örneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Modern Ahşap Yatak Odası

Ahşap yatak mobilya, klasik dekorasyon örneklerinin aksine yaratıcılık ve modernliğin birleşmesiyle tasarım harikası oluşturmuştur. Oval bir tasarım olan yatak ve komidin parçası modern ahşap mobilya kullanımının en üst düzeyidir. Klasik mobilyalardan sıkılan ve yeni tasarım isteyen kişiler için bu yatak odası fikri evinize yeni bir ışıltı katacaktır.

Tasarım Harikası Televizyon Ünitesi

Televizyon ünitesi evlerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Televizyon en çok zaman geçirilen ev ürünü olduğu için insanların dikkatini çeker. Aynı zamanda televizyon ünitesi oturma odası veya salonda büyük bir yer kapladığı için evin diğer mobilyalarıyla uyum içinde olmalıdır. Ahşap televizyon ünitesi değişik tasarımı ve renk seçimiyle evinizin mobilyalarıyla bütünlük oluşturacaktır.

Oturma Odasının Ahşapla Dekorasyonu

Oturma grupları evin en dikkat edilmesi gereken detayıdır. Oturma grupları şık olmalı, aynı zamanda rahat bir his vermelidir. Modern oturma gruplarında koltukların yanında fonksiyonel kullanabilen parçalar eklemektedir. Bu örnekte ahşapla modern oturma grubu karışımı en güzel şekilde yansıtılmıştır. Ahşap mobilya koltuk takımı renkleri ve ahşap parçanın kullanışlı olması ile dikkat çekmektedir. Renk uyumu rahatlıkla gözlenebilir. Evin diğer mobilyalarıyla, özellikle televizyon ünitesi ve orta sehpa ile mükemmel bir oturma odası havası yaratabilirsiniz. Diğer örnekleri de inceleyerek ahşap malzemelerin şıklığı, rahatlığı ve uyumu ile evinizde kullanabilirsiniz.

 

CEVAP VER