2017 Yılının En Güzel Fayans Dekorasyonu Örnekleri

0
132

Sürekli yenilenen fayans modelleri sayesinde dekor işlemleri hiçbir zaman kalıcılığını kaybetmiyor. Her zaman daha fazla gelişiyor ve her geçen gün daha muazzam görüntüler, detaylar ortaya koyuyor. Burada önemli olan nokta da sizin seçeceğiniz fayansların güzel olduğu kadar rahat olması da gerektiğidir. Klasiklikten kurtulmak ve daha ferah, değişik bir o kadar da konforlu fayanslarla dizayn işlemleri yapabilirsiniz. Evinizin herhangi bir köşesiyle bu işe başlayabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

Bu Fayanslar Huzur Veriyor

2017 de trend olmuş en trend fayans modellerini ve iç açıcı fayansları seçmek istiyorsanız bu yazımızdaki önerileri dikkate almanızı tavsiye ederiz. Size uyacağını düşündüğümüz renk seçimlerini özellikle belirttik.

  • Desenli fayansları denemeye ne dersiniz hem de çok ferah bir görüntüsü ve havası vardır.
  • Hafif parlak fayanslar da az kullanılmıyor. Zarif görüntüsü ve etrafa saçtığı ışıltısı sayesinde çok güzel bir görünüm kazanıyor.
  • Güzel fayansları seçerken bir de konfora ve rahatlığa da dikkat etmeniz gerekmektedir. Üstelik ısı yalıtımını iyi yapıyor olması da çok önemli bir faktördür.
  • Evinizin her yanını çeşit çeşit ve rengarenk fayanslarla döşeyebilirsiniz.
  • Özellikle fayans seçimlerinizi titizlikle seçmenizin en önemli özelliği, kullanış açısından dayanıklı olmasıdır.
  • Cıvıl cıvıl olmayı seviyorsanız kapalı renklerden, canınızı sıkacağını düşündüğünüz renklerden uzak durmanız gerekir. Daha sade, zarif ve bir o kadar da güzel tonda açık renkler seçebilirsiniz.
  • Evinizin en sevdiğiniz köşesini 3D (üç boyutlu) fayanslarla da dekore edebilirsiniz. Fayanslarınızın deniz görüntüsünü andıran ve ışıl ışıl mavimsi dalgalarıyla içinize huzur katan bir dekore olduğunu düşünsenize.
  • Hatta yerlerinizi akvaryuma çevirerek güzel bir hava katabilirsiniz. Banyolarınıza, lavabolarınıza…

Fayanslarla Doğayı Yaşamaya Hazır mısın?

Az önce bahsettiklerimizden de anlamışsınızdır. Artık fayanslar klasiklikten çıktı ve doğayı yansıtabilecek şekillere büründü. Gelişen teknoloji sayesine her şey daha iyi gelişiyor ve çok daha yeni ürünler ortaya koyulabiliyor. Sizde yeşillikleri, mavilikleri, sütlü kahveli tonları evinizde yansıtmak istiyorsanız bu durum artık oldukça kolay hale geldi. İstediğiniz tarzı istediğiniz görüntülerle yansıtabilirsiniz. Akvaryumlu bir banyoya ne dersiniz? Yapmanız gereken tek şey, konforlu ve güzel dizaynlar yapmak. Haydi, durma hayallerini gereceğe dönüştürmeye sende başla.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz