2017 Yılının En Gözde Duvar Rengi Modelleri

0
78

Renkler, ev dekorasyonunun en önemli unsurlarından biridir. Hem zevkinize hem de evinizin yapısına uygun olan rengi uygulamak ise o kadar kolay değil evinizin güneş alıp almamasından, genişliğine kadar birçok unsur renk seçiminin belirlenmesinde etkili. Tüm bu unsurların yanı sıra evimizde kendimizi rahat hissedebileceğimiz, bizi dinlendirebilecek ve zevklerimize hitap ederek mutlu hissettirecek renkleri uygulayabilmek en önemlisi. Siz de evinizin rengini değiştirmek istiyor ama kararsız kalıyorsanız hep birlikte son moda iç cephe boya renklerine bir göz atalım.

Kum Beji Rengi

Kum beji rengi en çok kullanılan iç cephe boya renkleri arasında. Farklı bir ton olarak kullanılan ortamı aydınlatan ve ferahlatan bu rengi evinizin istediğiniz her yerinde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Son dönemde özellikle de yeni yapılan binalar arasında oldukça kullanılan renkler arasında karşımıza çıkmakta.

Pastel Renkler Yine Ön Planda

Bu yıl pastel renklerde oldukça tercih edilen renkler arasında ve metal parlaklarla kombinlenerek kullanımı ön planda. Her daim dinlendirici özelliği bulunan pastel renkler de seçenekleriniz arasında yer alabilir ve duvarlarınızda ister hepsini aynı renk isterseniz de farklı renkleri birarada kullanarak uygulama yapabilirsiniz.

Lacivert ve Yeşil Göze Çarpacak

2017 iç cephe boya renklerine baktığımızda karşımıza en fazla çıkacak renkler arasında lacivert ve yeşil yer almakta. Lacivert daha sert ve koyu bir renk olarak yer alırken uygulanan ortama oldukça farklı bir hava katabilir. Dinlendirici özelliği ile de yeşil renge baktığımızda özellikle de haki yeşil kullanımı ve fıstık yeşili de bu yıl ön planda olarak karşımıza çıkacak.

Metalik Renkler de Zirvede

Geçmişten günümüze kullanım alanı bulan metalik renklerde bu yıl tercih edilen renkler arasında. Zevkinize göre seçeceğiniz metalik renklerden kullanım alanlarınıza farklılık katabilirsiniz.

Toprak Tonları ve Turuncu

Toprak tonlarını da seviyorsanız bu yıl rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Toprak tonlarını da zevkinize göre evinizin her alanında ister tek başına ister farklı renklerle de kombine ederek uygulayabilirsiniz. Canlı bir renk olan turuncu da tercih edilen renkler arasında ve istenilen her ortamda uygulanabilen ve hareketlilik katan bir renk.

CEVAP VER