2017 Yatak Odası Kombinleri

0
58

Milyonlarca tasarım fikri sunulmaktadır. Hemen hemen herkesin hayalindeki gibi tasarımlar yaratması eskiye nazaran oldukça kolay hale geldi. Biliyoruz ki kendi isteklerinizle dekore edilmiş bir ev, bir oda ya da herhangi bir köşe düşünüyorsunuz. Düşünceleriniz sadece aklınız da kalmasın, hayata geçirmenin zamanı geldi bence. Yardım almak isteyebilirsiniz veya fikirlerinize ilave etmek istediğiniz şeyler olabilir. Öneri ve güzel ipuçları ile yazdığımız bu yazı sizin yönünüzü tam anlamıyla netleştirecek.

Tatlı Bir Dokunuş Bile Yeter

Abartısız olarak dekore edilecek onca şey var ki, sade hatta bir o kadar da şık olan öneriler burada yer alıyor. Küçük ve tatlı dokunuşlar yaparak yatak odası modellerinizi tasarlayabilirsiniz. Öncelikle işe nasıl başlayacağınızı görelim:

  • Odanızı güzelleştirmek isterken sıkıcı hale getirmeyin. Mesela odanızın geniş görüntüsünü yok ederek daraltacak eşyalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Güzel ve romantik ışıklarla yanı başınızı süsleyerek, derin uykulara dalmayı başarabilirsiniz.
  • Odanızın tek bir köşesinde duracak şekilde kitaplık rafları oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem kitap okumayı aksatmayacaksınız hem de muazzam bir kariyer görüntüsü elde edeceksiniz.
  • İşten veya okuldan geldiğinizi varsayalım. O kadar yorgunsunuz ki odanızdan o an çıkacak haliniz yok. Ama yorgunluğunuzu atmak için güzel bir duş almanız gerekiyor. O halde odanıza yaptırtacağınız rahat bir banyo sizin yükünüzü üstünüzden atacaktır.
  • Odanızın bir kısmına yapacağınız çalışma bölümü sayesinde artık yatak odanızı sadece uyumak için kullanmayı bir kenara bırakacaksınız.
  • Görüntüye şıklığıyla anlam katacak perdelerde, kombinize uyum sağlayacak ve hayalinizdeki yatak odası kombinini yaşama geçirmiş olacaksınız.
  • Seçeceğiniz renkler biraz klasiklikten uzaklaşarak zıt renkler olarak seçilmelidir. Biliyorsunuz ki bu yılın en trendleri arasında zıt renklerin uyumu yer alıyor.

Hayalini Ertelemek Sana Ne Kazandıracak?

Gerçekleştirmek istediğiniz ne kadar hayaliniz varsa, ertelemeyin! Erteledikçe yaşayacağınız mutluluğu kaybedeceksiniz. Belki de heyecanınız gitgide azalacak. Tüm bu olumsuzlukları yaşamanızı istemeyiz. Zamanı erteleyerek hayallerinizi bastırmayın aksine zamandan tasarruf ederek tasarımlarınızı yaratın. Huzurla uyuyacağınız sıcacık yatak odası kombinlerini dekore edin. Dekorlarınızla geleceğin trendlerine imza atmak için artık daha fazla beklemeyin.

CEVAP VER