2017 Salon Dekorasyonu

0
245

Salonlarımız evimizin en önemli köşeleridir. Misafirler burada ağırlanır, partiler burada yapılır, önemli mevzular burada konuşulur, en önemlisi de ayakları uzatıp televizyon keyfi ve stres atma rahatlığı burada yaşanır. Hem görsel hem rahatlık açısından bize hitap eden bir dekorasyon isteriz hep. Ha bir de modaya uymak gerek tabii!

İşte, bu yazımızda 2017 yılı için salon dekorasyon modellerine bakacağız.

Zıt Renklerin Şık Uyumu

Zıt renklerin ev dekorasyonunda kullanılıp kullanılamayacağı hep tartışma konusu olmuştur. Bu tartışmaları sona erdirecek güzel ve şık bir salon dekorasyonu karşınızda. Güzel bir şömine, uygun aksesuarlarla taçlandırılmış bir duvar ve parlaklık derecesi ayarlanabilir ışıklar. Ortam dinlendirici ve romantik.

Alışılmadık Bir 2017 Salon Dekoru

Türkiye’de pek görmemiş olabiliriz; ama İngiltere evlerinin genel salon tarzı. Birçok renk olsa da göz yormuyor ve lüks bir otel odası havası var. En önemli detaylar aslında lambalar, hepsi özenle seçilmiş. Koltuk takımı ile halının rengi çok uyumlu ve birkaç aksesuar kullanımıyla da mükemmel bir tablo tamamlanmış.

Ah, Gökyüzü Mavisi

Mavi ve grinin bu tonlarını sevmeyen yoktur. Çok ferah, iç açıcı ve sade bir 2017 trendi! Uygun bir yere televizyonumuzu koyup, aksesuar olarak büyük saksı çiçekler ve kitaplar ekledik miydi, mükemmel bir uyum yakalamış oluruz.

Bembeyaz Bir Salon

Birkaç detay dışında renkler hep beyazın tonları. Arada sarı renkler de görüyoruz ki bunlar ortamı tamamen canlandırmış. Amerikan mutfağı da yanı başımızda uyum içinde. Salonumuz tam da havuza bakıyor, bundan fazla ne olsun ki?

İskandinav Tarzı Salon

Salon alışılmadık ama çok şık. Böyle bir salon dekorunu beğenmeniz yetmiyor tabii ki, bunu birde ailenize kabullendirmeniz gerekebilir. Tam yeni evlenen genç çiftler için düşünülmüş gibi. Boş zamanlarınızda alın elinize kitabınızı, yeni dünyaları keşfe çıkın. Bizce bu İskandinav tarzı 2017 trendi bir harika.

İster evinizi yanı yapıyor, ister sadece dekorasyonunu değiştiriyor olun, size gösterdiğimiz 2017 salon dekorasyonu modellerine bakmadan geçmeyin deriz biz.

 

CEVAP VER